Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szobatisztaságra hogy neveljek...

Freddyk015 kérdése:

Szobatisztaságra hogy neveljek egy palotapincsit?

Figyelt kérdés

Bent tartom kiskutyámat, viszont össze vissza végzi el a dolgát, többnyire a legpuhább szőnyegek a célpontok .

Hogy neveljem mondjuk egy dobozra ,vagy rongyra vagy nem tom, ami mondjuk egy sarokban van .

???


2011. jan. 23. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 3 pincsim van abból csak az 1ik van velem a szobában a másik kettö a lakás másik felében van. De mind1-ik kicsi kora óta szobatiszta.

Mi úgy szoktattuk rá hogy gyakran kivittük az udvarra vagy az utcára fölleg akkor amikor észervettük hogy keresi a helyet amikor épp kakilni akar vagy pisilni. Ezt észer veszed akkor amikor megy körbe és szaglászik akkor biztos hogy valamelyik dolgát akarja elvégezni. Ilyenkor gyorsan felkapod és kiviszed az udvarra vagy az utcára. Ezt csak párszor kell csinálni és megszokja és már saját magátol fog ki kéreckedni nyüszögni fog az ajtóba nekem legalább is így csinálták. Vagy még azt is megteheted hogy kiviszed egy 5 10 percre és kint vagy vele. Az én kutyám a szobámban alszik elalvás elött mindig kiviszem az udvarra de ha épp (pisilni kell) neki akkor éjjel addig nyüszit amedig fel nem kelek és kinem engedem. Még soha nem pisilt be amióta szobatiszta de a másik kettö sem. Mennyi idös a kiskutyád?

2011. jan. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kb 5-6 hetes .
2011. jan. 23. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:
szivesen!
2011. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!