Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hós kiskutyámat hogyan...

2 hós kiskutyámat hogyan tudnám szobatisztaságra nevelni?

Figyelt kérdés
Előszeretettel a szőnyegekre pisil,sarkokba kakil,ha kiengedem,akkor is bejön elvégezni a dolgát.Párom elég nehezen tolerálja,mikor hajnalban 3 tócsán keresztül ér el a fürdőig:)
2011. nov. 17. 21:09
1 2
 1/16 banánhintahercegnő válasza:
Ha gyakran viszed sétálni, akkor egy idő után megtanulja, hogy bent nem szabad. Ha lakásban laktok, akkor naponta legalább 2x vigyétek el sétálni, és pisilés után dicsérjétek meg...:D kicsit furcsa, de örülni fog a fejének és talán a bepisilésről is leszokik :)
2011. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2x vigye sétàlni? 2-3 òrànként kell levinni. Ezen kìvül jàték és kaja utàn is. Ha kint elvégezte a dolgàt, nagyon dicsérd meg!
2011. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 banánhintahercegnő válasza:
legalább 2x, ha kertes házban laknak....
2011. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ja, ùgy oké a séta.
2011. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, ahogy minden más kutyát. Google a barátod, meg a gyakorikérdésekes kereső, te vagy körülbelül a negyvenezredik, aki megkérdezi ugyanezt.

De azért ne várj gyors eredményt, akár fél évbe is beletellhet, mire teljesen szobatiszta lesz a kutya. Nem is értem, miért lepődtetek meg azon, hogy a kiskutya pisil meg kakil, ez náluk teljesen normális dolog.

2011. nov. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én másfél 2óránként viszem a 3hónapos labimat sétálni :D ami napi 7-8 sétát jelent:D:D:D:D:D:D
2011. nov. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az segített, hogy látta a többi kutyát kint végezni a dolgát... Sok séta, meg ugye a dicsérgetés-szidás! 3-4 nap alatt meg is tanulta!
2011. nov. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

"Szidás? 3-4 nap alatt megtanulta?"


Az ilyen pici kölyök kutyák nem képesek tartani a vizeletüket és teljesen felesleges leszidni őket.

2011. nov. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nem nagy szidásra gondoltam... Pl. Nem szabad!; Fúj!
2011. nov. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
minek irsz ide ha nem értesz a kutyákhoz? 3-4 nap alatt szobatisztaság ? hát gratulálok:) nagyon ügyes lehetsz:D
2011. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!