Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok valamin filozofálni...

KINGMAX kérdése:

Szoktatok valamin filozofálni ("gondolkodni")?

Figyelt kérdés
Evvel kapcsolatban már volt egy hasonló kérdésem-kommentem, de most konkrétan erre szeretnék rákérdezni? Én speciál arról, hogy mi lesz a halál után? <- És erről mi a véleményetek?
2011. jan. 24. 19:44
1 2
 1/16 szamóca. ***** válasza:
jah, néha még én is gondolkodom..
2011. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hogy milyen ruhákat vegyek
2011. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jaj ne már! Komoly válaszokat vártam. Most ilyen válaszokat még ti sem gondoltátok komolyan! És mire jók az ilyen válaszok? Nem lehet normálisan?
2011. jan. 24. 19:53
 4/16 szamóca. ***** válasza:

nem értem mi a problémád. igen, szoktam. buta kérdés volt, midnenki szokott gondolkodni ilyeneken.

mit szeretnél tudni? hogy min szoktam agyalni?

a dolgok miértjén. hogy ki irányít minket, irányít-e egyáltaáln, ha igen mennyiben, ha nem akkor mi gördít akadályokat az utamba? hogy isten/allah/buddha/kicsipóni akárki miért mutatja meg nekünk a tökéletes embert, ha az enm lehet a miénk. Hogy miért olyan nehéz igazbarátot találni, és miért nem felel meg több ember az elvárásoknak. hogy miért vannak egyáltalán elvárások. hogy mi alapján szeretünk meg valakit. hogy a szerelemben mennyi a kémia, a realitás és mennyi a valóság. hogy miért ilyen határtalan az emberi hülyeség. hogy mi alapján születünk az adott testünkbe. hogy mi határozza meg pontosan a tudatunkat. hogy mi van a csillagok mögött. hogy mi van az emberek állarca mögött. hogy miért olyan tökéletes néhány dolog a világon, és mi határozza meg hogy annak érzem.... sorolhatnám még.


a halálról nem gondolkozok, mert nincs értelme. meghalunk, kész. lesz valami, vagy nem, majd meglátjuk de feleslegesen agyalok rajta mert úgysem fogom megtudni. sőt, ha akarod tudni őszintén szólva nem is érdekel, hiszen a jelen énem ugysem fogja azt felfogni, akármi is történik.

2011. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 böiler ***** válasza:
Mostanában arról, hogy vajon szeret-e még az exem, és ha igen miért nem lép? Viszont én tuti szeretem, de akkor én miért nem lépek? Ajjjaaajjj babám. :D
2011. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A válasz jó de miért nem lehetett volna először így (normálisan) válaszolni? Miért kell? Pontosan ezek azok a válaszok teszik értéktelenné a kérdést! Miért? És ha az a véleményed hogy "lesz ami lesz", akkor írd le azt, nem kell regényt írni! Na jó az utóbbi nem igaz bizonyos esetekben (Pl.: ez)... De - áh hagyjuk nem is érdemel többet erre (nem kell félreérteni). Így már 90% hogy már a már meglévő kommentelőkön kívül SENKI nem fog válaszolni. Figyeld meg!
2011. jan. 24. 20:24
 7/16 A kérdező kommentje:
És még a válaszod sem a KONKRÉT kérdésre válaszoltál. Másodszorra sem! Az ember\kérdező arra kíváncsi amit kérdez. Miért nem lehet normálisan válaszolna. A már meglévő kommnentelők egyike sem válaszolt NORMÁLISAN a konkrét kérdésre (már bocs mindenki!). MIÉRT? MIÉRT? MIÉRT?
2011. jan. 24. 20:29
 8/16 A kérdező kommentje:
Válaszolni*
2011. jan. 24. 20:29
 9/16 böiler ***** válasza:

Azért, mert közben néztem a Tv2-őn a haverjaimat, ahogy szidják a DürerKertet. :D


Mi lesz halál után? Semmi. Szerintem. Szerintem nincs lélekvándorlás, paradicsom, pokol. Semmi.

2011. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha mindenki ilyen választ adott volna a kérdés "értéke" nőne, és nem érezném h*lyén magam hogy olyanok amilyenek a válaszok. KÖSZÖNÖM!
2011. jan. 24. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!