Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az iphone...

Mi a véleményetek az iphone clone ról?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 18:13
 1/1 anonim válasza:
Fogos kérdés, nézzük csak sorba.. Iphone clone azoknak készül akik menőzni akarnak de nincs rá pénzük :D Én szinte az összeset megvettem mivel teszteltem szétszedtem stb.. Ami szóba se jöhet olyan silány minőség: Sciphone, airphone, hiphone és a társai.. A legjobb iphone clone ami idáig készült és teszteltem is az a ciphone c9. Jellemzői: 3,5 kijelző elég szép színekkel, 100% ig megegyező külső, a lényeges dolgok most jönnek figyelj! Van benne GPS WIFI és mellé kapott egy nagyon erős procit ugyebár pda-hoz képest erős 806 MhZ, igo primo némi sys.txt és data változtatással gyönyörűen fut rajta. Ha veszel egy clont mindenféleképp ezeket tarcsd szemelőtt: Ciphone c6a, vagy c9.
2011. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!