Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kene tegyek ha ennyire...

Mit kene tegyek ha ennyire tetszik az a fiu?

Figyelt kérdés

Van egy fiu,aki nagyon tetszik,tudom hogy en is teteszem neki valamennyire,de nem tudom,hogy mennyire. Baratnoje van, es csak koszono viszonyban vagyunk.

kezdemenyezzek? vagy mit tegyek?


2011. jan. 25. 19:18
 1/9 haggyámán ***** válasza:

Ne kezdeményezz, amíg van barátnője.

Sőt, amíg van barátnője, ne is legyél belé szerelmes.

Gondolj bele, neked milyen rossz lenne, ha egy másik lány elszeretné tőled a barátod.

Ha viszont miattad hagyja ott a pasi a lányt, akkor se gyere össze vele, mert ha érted elhagyta a mostani barátnőjét, bármikor elhagyna téged egy másik lány miatt.

Tehát: vársz, hogy szétmennek maguktól, vagy beleszeretsz egy másik fiúba.

2011. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szamóca. ***** válasza:

részben igaza van ahggyámánnak...addig hogy amíg van barátnője te ne közelíts hozzá.

azzal az ideogoliával nem értek egyet hogy ha elhagyná érted akkor nem éri meg, hiszen ezt csináljuk mindannyian. ha egy kapcsoalt megromlott, otthagyjuk, és lesz egy másik. ez így megy.


hát hogy mit csinálj azt nem tudom, leginkább semmit. kisértetiesen hasonlít a saját szitumhoz, én se mtettem semmit. nem mondom hogy nem bánom, de talán még így a legjobb. talán annyit tehetsz hogy barátkozol vele. próbálj mindig a közelében lenni, haverikörbe bekerülni, és mint haver kapcsolatot alakítani vele. ezzel megismerheted, és később ha már nincs barátnője startolhatsz, vagy rájössz hogy nem is kell.

2011. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 haggyámán ***** válasza:

Ez a saját életfelfogásom, én biztosan nem tudnék egy olyannal együtt lenni, aki csak miattam hagyta ott a párját.

De akit nem zavar, az csak nyugodtan csinálja. :)

2011. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szamóca. ***** válasza:

mindig egy másikért hagyod ott az előzőt... max még nem ismered :) és mikor összejössz valakivel tudod hogy egyszer vége lesz.

egyébként nekem pedig az a felfogásom, hogy ha a páromnak van az életében olyan nő akit jobban akar nálam akkor bizony takarodjon is:D

2011. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 haggyámán ***** válasza:

Más az, ha egymás miatt válnak szét, és az is más, ha valaki más miatt. A második lehetőségnél is megérdemli aki egyedül maradt, mert nem tudta magánál tartani, de akkor is.

Ennyi emberség csak lehetne mindenkiben, ha látja, hogy valakik együtt vannak, akkor nem az lesz a célom, hogy szétszakítsam őket, hanem takarodok, és keresek nála egy jobbat. Vagy ez csak az én beteges perverzióm?:D

2011. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szamóca. ***** válasza:

nem, én sem avatkoztam még soha bele egy párkapcsolatba se, pedig eltt volna lehetőségem, és jhuj mai napig összeszorul a gyomrom h azt a lehetőséget kihagytam :D:D:DD de nem tenném meg most se...

csak tudod, ha valaki elhagyná a kapcsolatát egy harmadikért, akkor annak a kapcsolatnak nincs értelme. ezt így látom ha én vagyok az elhagyott fél is. ha képes lenne otthagyni bárkiért akkor semmi értelme az egésznek :)

ez azthiszem még kicsit nálam is a cukormázas tündérmesék maradványa :D

2011. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 haggyámán ***** válasza:

Nem biztos, hogy magával a kapcsolattal voltak gondok, hanem inkább a másik féllel.

De ez tényleg helyzetfüggő. Így látatlanban ezt vallom.

2011. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szamóca. ***** válasza:
én meg sajnos még mindig hiszek benne hogy ha jól működik egy kapcsolat az esély sincs meg rá hogy megcsalnak, pedig már ráb*sztam egy párszor:D ó a naivitás, nembaj, majd elmúlik.
2011. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Képzeljer\tek! A fiu szakitott a baratnojevel...

meg mindig ugyanolyan viszonyban vagyunk mint eddig, koszonoviszonyban. Valamit mozditsak?

2011. ápr. 12. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!