Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell egymással így...

Miért kell egymással így viselkedni itt?

Figyelt kérdés

Tegnap válaszoltam egy kérdésre. Ráadásul figyeltem arra, hogy azokat se bántsam meg, akiknek más a véleményük. 60%-ra értékelték a válaszomat. Volt, aki lényegében ugyanazt írta, mint én, az a válasz meg 100%-os volt.

Este OFF-al feltettem egy kérdést oda, és most látom reggel, hogy totálisan le lettem ugatva. :-(

Mindig kedves, normális hangnemben írok, segítő szándékkal. Ezentúl nem teszem, mert most írtam utoljára. Mindenkinek továbbra is szép napot.


2011. jan. 26. 09:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Hasonló tapasztalataim vannak. Először én is elkeseredtem, aztán rájöttem, hogy marhára nem számít a pontozás. Mindig lesz néhány kérdéskör, ahol nem tudsz elég jó lenni: homoszexualitás, abortusz kontra örökbeadás, gyerekverés nevelő céllal, terhesség alatti szoptatás. De mivel ez az oldal arról szól, hogy segíts másoknak a felgyülemlett tapasztalataiddal, vagy meglátásaiddal, NE ADD fel, mert mint írtam, nem a % számít, hanem az,hogy önzetlenül segíts.
2011. jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy ilyen oldal!

Már én is rengetegszer megfogadtam, hogy tojok az egészre, és nem jövök ide többet. Aztán volt, hogy tényleg tartottam pár nap szünetet, aztán mégis visszajöttem!

Ma már nagyon megválogatom, hogy hova mit írok, ha egyáltalán írok! Sokszor nem is írok, mert tudom, hogy csak anyázás lesz. Az meg nekem köszönöm, de nem hiányzik!

Tarts te is pár nap szünetet, aztán meglátod visszacsábulsz majd!

2011. jan. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Ne húzd fel magad ezen! ez sajnos itt szokás! Hányszor tapasztaltam én is hasonlót vagy ennél még durvábbat is! Eleinte még engem is zavart, most már t.jok rá! Van, aki így éli ki a frusztrációit: aki számára nem szimpatikus, lepontozza vagy leugatja... Ha ez neki örömöt okoz, lelke rajta... Név, arc nélkül sokaknak még jól is esik.. Rájöttem, legtöbb kérdező amúgy sem a válaszadó %-át nézi, sem azt, mennyire lett lepontozva. Inkább azt, mi áll hozzá legközelebb (azaz melyik tanács). Szóval: fel a fejjel, a sok bunkót meg hagyd lógva :)
2011. jan. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nem is a szazalek erdekel igazan, hanem az, hogy ha a segitoszandekomat ennyire ertekelik itt, akkor feleslegesen toltom itt az idomet. 2 gyerekes anyuka.

Koszi, hogy irtal, aranyos vagy!

2011. jan. 26. 10:06
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Na én éppen ezért már alig látogatok ide, az oldalra. Ha már leülök a gép elé sem lépek fel ide, mert ez már röhej ami itt megy. Régebben nem volt ennyire gázos, de egyre rosszabb és butább emberek jönnek ide. Már most tudom hogy szépen le leszek pontozva. Ne foglalkozz vele te sem.
2011. jan. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nektek is koszi, akik azota irtatok. En ezt akkor sem ertem, no mindegy.

Me egyszer koszi. Jo tudni, hogy vannak normalis arcok is itt. :-)

2011. jan. 26. 10:07
 7/24 anonim ***** válasza:
66%

10.06-os nem fognak lepontozni.


Nekem már elég régóta van totálisan elegem a megmondók miatt . röviden ugyanazt irja mint én csak más szavakkal de ő szent én idióta vagyok..


elegem van nem érdekel már kinek kiknek segitek mert 10nek segitek aki meg is köszöni 20 leugat és lepontoz.


Carmen22

2011. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%

Első vagyok.

A %-ból nem tudhatod, hogy a kérdező szerint is haszontalan volt-e a válaszod. Lehet, hogy neki pont a te válaszod segített abban, hogy megoldja a problémáját. Én már jártam úgy. hogy piszkosul lepontoztak, aztán a kérdező priviben köszönte meg, hogy segítettem neki.

2011. jan. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:

Figyeljetek lányok! Azért az elég durva megfogalmazás, hogy 'ez egy ilyen oldal', 'tele van megmondókkal és elegem van' stb.


Ha jól megnézitek, akkor a kérdések 90%-a valódi problémáról szól és a válaszok kb. 80%-a valódi, értékelhető válasz. Ne essünk át a ló túlsó oldalára és sz@rozzuk le az oldalt egy-egy sérelem miatt. Ez máshol is előfordul, el kell fogadni és kész. Azért annyira nem rossz ez az oldal és gondolom ti is sok hasznos tanácsot kaptatok már itt.

2011. jan. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

:-(

Sajnalom, hogy ez megy itt.

:-(

Pedig olyan szivesen segitek, vagy ha kell vigasztalok masokat...

Latom, azert nem vagyok egyeul, Carmen.

2011. jan. 26. 10:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!