Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell egymással így...

Miért kell egymással így viselkedni itt?

Figyelt kérdés

Tegnap válaszoltam egy kérdésre. Ráadásul figyeltem arra, hogy azokat se bántsam meg, akiknek más a véleményük. 60%-ra értékelték a válaszomat. Volt, aki lényegében ugyanazt írta, mint én, az a válasz meg 100%-os volt.

Este OFF-al feltettem egy kérdést oda, és most látom reggel, hogy totálisan le lettem ugatva. :-(

Mindig kedves, normális hangnemben írok, segítő szándékkal. Ezentúl nem teszem, mert most írtam utoljára. Mindenkinek továbbra is szép napot.


2011. jan. 26. 09:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%

Részben igazad van. Én is sok segítséget kaptam már itt. De volt olyan is, hogy már a kérdésem miatt nagyon lemartak. Csak éppen nem válaszoltak. Kétszer jártam így. Az egyik kérdésem az volt, hogy más beadatja-e várandósan az influenza elleni oltást, mert én szeretném. Válasz helyett csak mocskolódás érkezett, hogy felelőtlen, hülye állat vagyok. A másik az amniocentézisről szólt. Nagyon jók lettek az eredményeim, és bizonytalan voltam benne, hogy megcsináltassam-e. Válasz helyett kaptam olyan kommentet, hogy meg is érdemelném, ha beteg gyerekem születne. Tehát van, amikor ez tényleg "olyan oldal". Próbálj feltenni egy kényes kérdést, és nézd meg, mit kapsz.

Még mindig első válaszadó.

2011. jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%

utolsónak:


igen igazad van hogy 80% hasznos kérdés de tegnap abba kötöttek bele hogy kérdezte egy anyuka mikor vállaljon köv. babát én megirtam hogy jobb ha a test pihen egy évet mire valaki úgy értette hogy a méh pihenjen és megirta hogy ő szülés után 3 hónappal újra terhes lett és még él.


nem ezt kérdezték és szerintem magánügy.. ugyanazt irta mint én csak más szavakkal akit érdekel itt van:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


napok óta ez megy itt valaki kérdez a többség próbál hasznos választ irni nem azt hogy "ahogy gondolod" és a többi semmiség, de aki ír abba valamiért mindig belekötnek belém meg végképp.


isten áldja hogy nem pihent és azonnal babát vállalt én nem szóltam meg ezért csak leirtam hogy anyuka egészsége miatt jobb választás. mégis belekötött.


ezekután és miután egy nap 30 ilyen van nincs kedvem tovább értelmes kérdésekre választ irni senkinek


a kötözködőkre nem válaszolok amúgy se - ősanyás, névválasztós, verős, sirni hagyós tápszerezős stb kérdés-

2011. jan. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nekem nem az oldallal van bajom, mert igen, en is kaptam mar sok hasznos valaszt, csak az, hogy miert kell lehurrogni a masikat, amikor olyan velemenyt irtam, amivel senkit nem banthattam meg, no mindegy.

Nem akarok plusz feszultsegeket kelteni, csak rosszul esett, hogy az ember annyira figyel, hogy mit ir, aztan tessek...

2011. jan. 26. 10:23
 14/24 anonim ***** válasza:
80%

Igen, igaz, hogy sok a hasznos válasz és sok a megválaszolandó kérdés! Csakhogy: figyeld meg, egyre több az olyan eset, ahol egyik-másik válaszoló, ahelyett, hogy a kérdésre válaszolna, nekiesik a többieknek. Persze! Ez nem az oldal hibája, hanem az itt írogató frusztráltaké... Csak nézd meg: aki egy időre fel merte vállalni a nevét, azonnal zuhanni kezdett a százaléka ... Vagy: ha valakit be tudnak azonosítani, ugyanígy jár... Ez sem az oldal hibája, tudom... Nézzük az én példámat: ha kiírok valami azonosítót, azonnal a béka segge alá vagyok pontozva, még akkor is, ha szinte ugyanazt írom, mint mások...(volt már 25 %-os válaszom, pedig semmivel se írtam mást, mint a többiek) Na, ezt nem értem, miért! Ki élvezkedik ilyennel??

Bocsi az OFF-ért!

2011. jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy te is irtal. Ezek szerint tenyleg egyedul en jartam igy... :-(
2011. jan. 26. 10:31
 16/24 anonim ***** válasza:
71%

Én sem értem miért kell ezt. Én általában minden választ felpontozok, akkor is ha éppen más a vélemény. A bunkó és sértegetöket viszont le, mivel ha véleménye van valakinek azt normálisan is lehet közölni. Egyik nap egy másik topicban feltettem egy kérdést, hogy igaza van-e a férjemnek abban, hogy nem engedi, hogy klubba menjek táncoslánynak. Mindenki normális választ adott egy kivétellel aki ilyet szólt, hogy nagy k.rva vagyok. Ezt mai napig nem értem hiszen nem prostinak akartam menni... Az ilyeneket pontozom le, nem azt akinek más a véleménye, mert annak is lehet ám igaza csak normálisan kell közölni.

Már kezdem megszokni...

2011. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
80%
Na, szegény Carment már le is pontozták... ahogy írtam is...
2011. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
58%

Úgy kedves hogy a gyermekvállalás nevelés kategóriában irok rendszeresen ha ott nézted volna láthattad volna hogy nem 22. hanem 3. vagyok.



Ennyit erről és a jóindulatról.

2011. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy vannak ilyenek is, nem tudom. En meg sem szoktam nezni hol allok, mert nem a versenyzes miatt vagyok itt, hanem azert, mert vagy kerdesem van, vagy masoknak szeretnek segiteni. En sokszor nem is ertekelem a valaszokat, csak irok, vagy kerdezek. Lefele meg csak akkor pontozok, ha valaki durvan velemenyez, vagy serto, illetve bunko. Elteroek lehetnek a velemenyeink, azert nem kell lepontozni.
2011. jan. 26. 11:05
 20/24 A kérdező kommentje:
Ezek szerint, aki meg a nevet is felvallalja, az meg rosszabbul jar?! :-O
2011. jan. 26. 11:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!