Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnék megszívatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnék megszívatni egy fiú társaságot? Kérlek írjatok ötleteket, iszonyat dühös vagyok.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel egy főiskolára járunk. Ő nincs sokat ott, mert magántanrendű, és ezért ismeretsége is kevés, inkább csak az én társaságomban van, amikor lent tartózkodik.

Fülig szerelmes volt egy másik szakon lévő fiúba, randiztak már, csók, beszélgetések, úgy tűnt minden szépen bontakozik ki.

A fiú felhívta őt albérletébe bulizni, ahol ő meg pár osztálytársa volt jelen, a barátnőmnek kevertek valamit a poharába, és onnantól kezdve nem emlékszik semmire. (1 pohár bort kapott, amit csak félig ivott meg)Kizárt hogy ettől kiütötte volna magát, hiszen én is megiszom vele egy két pohár bort egy egy beszélgetés mellett. A lány egyébként visszahúzódóbb, a légynek sem tudna ártani, kedves és gyönyörű, de sajnos naív ezt hozzá tenném. Bevallotta, hogy iszonyat lenézőek voltak vele a fiúk másnap, és ő pedig fájásokat érzett az alhasában. Lefogadom hogy történt valami rossz fent aznap este. A barátnőm iszonyat szégyelli magát, és csak nekem merte elmondani. Nem ismerem a társaságot csak látásól, és iszonyat dühös vagyok.

Tudom, erre lehet azt mondani, hogy "megérdemli" mert ő volt elővigyázatlan, és mit képzelt hogy felment hozzájuk, de én meg nehezen bírom elviselni hogy ez a csapat barom meg röhög a markában valahányszor meglátják a barátnőmet, aki tényleg rohadtul nem szolgált rá erre!

21/L


2009. dec. 28. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva.Jó lenne,ha a barátnőd elmenne orvoshoz,ő talán meg tudná mondani,hogy történt-e erőszak.Ráadásul nem tudja,hogy védekeztek-e a fiúk és így el is kaphatott valamit vagy terhes lehet.Ha bármilyen bizonyítéka is lesz a nemi erőszakra,akkor jelentse fel őket!
2009. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
én azt tudnám tanácsolni hogy "akarj összejönni"azzal a sráccal aki megszivatta a bnöd hivd fel magadhoz/tokhoz és keverjetek a piájába valamit amitöl ö is tacsra vágja magát majd bnövel tegyétek valami megalázó helyre(kukába,wc-t ölelve) ezt lefényképezitek majd kiteszitek a fösuliba valami mozgalmas helyen!utána gondolom békén hagynak majd titeket!én erre gondolnék elsö körben!de rajtatok múlik!
2009. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Keres egy nemi beteg utca lányt, és old meg, hogy ő is felmenjen az albérletbe. Bocs de nincs jobb ötletem, de aki ilyet csinál annak a halál nem elég büntetés.
2009. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, innen látszik, hogy akinek van diplomája (ha mondjuk azoknak a gyökereknek lesz), nem jelenti azt, hogy emberileg "fejlettebbek", mint egy diploma nélküli.

Egyébként tényleg azt kellene... Nekik is az italukba keverni valamit.

2009. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Hmmm valahonnan ismerős a sztori..

Szal nekünk is volt még a középsuliban olyan h felhívtunk egy csajt (évfolyamtársunkat) 3man az egyik haveromhoz,iszogattunk(ő kb két felet ivott meg), aztán a vége az lett h a csaj partyba lett vágva.

Persze hétfőn már az egész suli tudta, a csaj meg ugyan ezzel a dumával jött h drogot adtunk neki, meg megerőszakoltuk meg mindenféle hülyeséggel.

Aztán hát gáz volt mert aki közelebbről ismert minket az hitt nekünk, mert tudta h nem foglalkozunk ilyenekkel, még csak ki se próbáltunk soha a drogot, de a csaj oldalán állók is jöttek h xy ő nem olyan h elmenne 3 pasival egyszerre, de végül nem lett belőle semmi.

Szal én nem lennék annyira biztos benne h a barátnőd nem akarta ezt a dolgot, vagy ott van a Zsanett ügy, ugyan ez, szerelmes volt a paliba, a kedvéért lefeküdt még egy pasival aztán mikor a csávó leszarta kitalálta ezt a hülyeséget h megerőszakolták.

2009. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

sajnálom a barátnődet, nem mondom hogy megérdemelte, de az biztos, hogy én egy újjal nem nyúlnék hozzá egy olyan lányhoz, akin egy csapat fiú végigment pár óra alatt...

ha tényleg úgy van ahogy elmesélte menjen orvoshoz. lányokat ismerve rohadtul be lenne fosva hogy terhes lett-e vagy sem, tehát valamire csak emlékszik (védekezésre pl.)...

nekem sántít a sztori.

de hogy a kérdésedre válaszoljak szerintem legyen vendetta.

21F

2009. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

GHB volt, alias Gina. Nem történt erőszak, ellazítja az izmokat, de mivel durvák voltak így keletkezhetett sérülés, szóval nagyon gyorsan menjetek orvoshoz, kérjetek róla papírt és irány a rendőrség. Le az ilyen mocsadék szar "emberekkel".


[link]


elég szívatás lesz nekik szerintem a börtön ahol az életfogytos bodzaszedők farkát szopják majd. ;)

2009. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Az első válaszolón kívül egyik sem hasznos! Menjetek el orvoshoz!! Én elképzelhetőnek tartom, hogy vmi drogot belekevertek az italába(úgyis terjed ez a színtelen, szagtalan változat),minéle előbb, a hüvelyen látszani fog akkor(ha hamar mentek, nem gyógyulnak be addig az erőszak nyomai). Szegény:( Minimum valahogy érjétek el hogy legalább kicsapják őket!
2009. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
NEM, egyáltalán nem emlékezhet rá. Kizárt dolog, teljesen öntudatlan állapotba kerülsz, akár még fel is darabolhatnak így élve, arra se ébredsz fel. szóval aki nem ért hozzá, az ne kezdjen már el okoskodni kérem szépen. :) amúgy mielőtt azt hinné valaki h elfogult férfigyűlölő feminista pitsa vagyok: 19/f :)
2009. dec. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
ja, most olvasom el jobban h időben h áll a dolog, hát már biztos h 3 napon túl...szóval már orvoshoz se érdemes menni. a gina 12-18 órán belül kiürül a szervezetből, és így már simán rátudják fogni arra h részegek voltak és túl durván csinálták...de ha még fáj neki akkor mindenképp menjetek el, ha meg nem..hát teljesen fölös, már bizonyíthatatlan.
2009. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!