Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel lehetne őket megszívatni?

Mivel lehetne őket megszívatni?

Figyelt kérdés

Húgomat, (középiskola 5. osztály) 2 fiú osztálytársa nem hagyja békén. Folyamatosan kötekednek vele, gúnyolódnak rajta (kicsit kiáll a foga).Minden nap sírva jön haza. Mivel tudna nekik visszavágni, hogy végre békén hagyják?

Azt hogy hogy néznek ki nem tudom.


2011. jan. 26. 21:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Gondolom te pasi vagy.

Lehet, hogy gyerekes, de egy csaj hogy álljon le verekedni 2 pasival?

2011. jan. 27. 11:58
 12/13 A kérdező kommentje:

Ja, mármint én szorítsam falhoz őket :)

Előbb-utóbb az lesz.

2011. jan. 27. 12:00
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem, én 20 éves vagyok és Lány.


Egyszer majdnem eltörtem a mazsorett botommal egy srác lábát, mert piszkált - elméletileg tetszettem neki, nekem meg nem jött be hogy egész nap a csengőnkön lógott és nem lehetett lerázni... hát elég hülyén mutatta ki hogy tetszem neki, konkrétan zaklatásnak elment volna... de akkor még kicsit voltunk.


Amúgy nagyon aranyos, nagyon kedves vagyok addig amíg nem basznak fel. Utána kegyetlen...


A legjobb barátnőim ismernek, szerintük néha indok nélkül bunkózom... sztem csak bepiálok :D:D meg idegesítenek a hülye emberek és azt józanon még tudom kezelni, de ha vki elkezdni nekem nyomatni a hülyeségeit és van bennem pia az nem jár jól...


Volt egy csoporttársam mindig szórakozott, incselkedett, hát nekem meg nem jön be az ilyen, aztán egyszer pattant a húr és halál komoly fejjel az egyik szeminárium előtt közöltem vele, hogy most figyeljen jól, mert én kedvelem mint embert, de velem ne szórakozzon, mert nem akarok semmi olyat tenni vagy mondain amivel megbántanám és hogy ezt halál komolyan mondom.

Másokat nyaggatott még, engem már nem :D:D

De ehhez kell egy arc, meg kiállás, mert úgy igazán hatásos.

2011. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!