Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Könyv javaslatokat várnék,...

Könyv javaslatokat várnék, bővebben lent (? ).

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet, hogy az egyik ismerősöm ki fog költözni külföldre dolgozni. Arra gondoltam, hogy meglepem egy könyvvel. Csak sajnos tanácstalan vagyok, hogy minek örülne igazán. olyasmire gondoltam, ami izgalmas, érdekes, lebilincselő, de segíthet neki a nehéz percekben, órákban, egy idegen országban. van ötletetek?
2011. jan. 27. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

J.R. dos Santos: Az isteni formula

Eistein elméletét-és az atombomba kérdését dolgozza fel, és egyszerűen nem lehet letenni, izgalmas, fordulatos, dráma is van benne, meg szerelem. gyakorlatilag minden benne van.

2011. jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat kinek mi jon be.Nekem Zsoldos Peter:A viking viszater, Tavoli tuz, Utolso kisertes, A Holtak nem vetnek arnyekot.

Es Rejto Jeno konyvei amikor mondat elejen mar ugy nevetsz hogy azt hiszed ennel jobban mar nem is kell mig a mondat vegen rajosz hogy tevedtel.:)

2011. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ulickaja: Odaadó hívetek, Surik; Gruen: Vizet az elefántnak vagy Szpilman: A zongorista, de így nehéz hogy az illetőről nem tudni semmit. : ) Nő, férfi? Mik érdeklik?
2011. febr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!