Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Javaslatokat, árakat várnék....

Javaslatokat, árakat várnék. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Rendbe szeretném tetetni a fogsoromat, pontosabban a szürke töméseket fehérre cseréltetni, állandó fogszabályzó kellene és fogfehérítés....

Kb mennyibe kerülne? Mire számíthatok? Esetleg tudtok vmi jó fogorvost Nyíregyházán? ELőre is köszi....


2010. márc. 6. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Fogfehérítés: 70-100 ezer körül

Fogszabályzó: 30 ezer és afelett határ a csillagos ég

Fogtömés csere: foganként minimum 1000 Ft

Add össze. (Fogfehérítést lehet találsz olcsóbban is csak én nem láttam még)

2010. márc. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fogszabályzó bőven 100 000 felett van (a legolcsóbb is).

A fehér tömés 3-4000 Ft-nál kezdődik.

2010. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Én is 80 ezer körüli fogszabikról hallottam, de volt olyan ismerősöm akinek 30ezerért volt, csak azért mondtam. Tehát biztos van ilyen is.

2010. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kivehető volt 30 000, az állandó 150 000.
2010. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat!:) ha jól számolom és szerencsém lesz, kb 150-200 ezerből "megúszom" :/ :D
2010. márc. 6. 18:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem úszod meg 200-ból.

A normális, minőségi, rendelői fogfehérítés, (ami után marad zománc a fogadon) az olyan 100 ezer Ft-tól van a két fogsorra. Amalgámtömések cseréjét attól függően, hogy melyik fogadról van szó, és hány felszínű a tömés, olyan 10 ezer Ft-tól számolhatod foganként.

A fogszabályozás pedig nagyon drága. Ha elmúltál 18 éves, akkor kb. 500 ezer egy teljes kezelés. Az elején a lenyomatvétel, tervkészítés, röntgenek kb. 10 ezer Ft, aztán a fogszabályozó 130.000-tól/fogsor (és magára valamit is adó doki csak együtt szabályozza az alsó-felső fogsort, szóval 2*130.000), aztán erre jönnek havonta az ellenőrzés/aktiválás díjai ami rendelőnként változó, de általában 4000-10.000 Ft/alkalom (átlag kezelési idő 1,5-2 év ). Aztán a levétel+éjszakai fogszabályozó ára 40.000 Ft.


És ha belevágsz, akkor a sorrend mindenképp a következő legyen: fogszabályozás, fehérítés, töméscsere.

2010. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!