Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom, hogy eleged van a...

Tudom, hogy eleged van a földrengéssel kapcsolatos kérdésekkel! Ezért is: Leszarod a földrengést?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 20:00
1 2 3
 21/27 szamóca. ***** válasza:

namár épp kezdtelek megsajnálni, gondolkoztam is rajta hogy milyen vigasztaló szóval tudnám jobbá tenni a helyzetet mire eljutottam az utolsó mondatrészig:D

hát nézd, a legonőben csomó jó tulajdonság van. csak úgy mint a jobbkézben. nem pofázik, nem fáj a feje, nem büdös, nem akaratos, akkor van ott mikor te akarod...csak épp nem főz mos takarít, de ne legyünk ilyen számítóak. bár kicsit hideg és merev, de hát van akinek ez jön be :)

2011. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 böiler ***** válasza:
Ez így van sajnos. Csak tudod, nem tehetek róla, hogy nincs más esélyem. Nekem ő kell, vagy a legoból épített hasonmása. A csodálatos göndör vörös haja, a gyönyörű zöld szeme, a pici ajkai, a batikolt bakancsa, meg az a k_urva Tankcsapda koncertfelvétel, amit neki adtam.
2011. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 szamóca. ***** válasza:

:D

akkor miért nem szerzed vissza?:)

2011. jan. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 böiler ***** válasza:
Mert hülyén venné ki magát, hogy visszaveszem/visszakérem azt a DVD-t.
2011. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 szamóca. ***** válasza:
és a nő?:D
2011. jan. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 böiler ***** válasza:
Szerintem ő nem nézne ki hülyén, maximum hülyén nézne.
2011. jan. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 szamóca. ***** válasza:
az sosebaj.
2011. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!