Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom, hogy eleged van a...

Tudom, hogy eleged van a földrengéssel kapcsolatos kérdésekkel! Ezért is: Leszarod a földrengést?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 20:00
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
az ikertornyokat? olyan is van már?:) az engem is érdekelne. azt hol lehet kapni? vagy csak vetted a hozzávalót és képről modelleztél vagy konkrétan ahhoz?
2011. jan. 29. 22:02
 12/27 A kérdező kommentje:
ja bocs:D most nézem hogy azt legoból építetted:)
2011. jan. 29. 22:04
 13/27 szamóca. ***** válasza:
én autokat építettem, meg nagy házat^^
2011. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Elterelődtetek a kérdés témájától.De nam baj én is szeretek lego-zni de én télleg éreztem a rengést egy kicsit és hallottam is valamii nagyon halk zugást a földből
2011. jan. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 szamóca. ***** válasza:
örülünk hogy szeretsz legozni, majd csinálunk délutáni legopartikat, de a kérdés nem az volt hogy érezted-e, hanem hogy leszarod-e :D
2011. jan. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
és?:) nem nagyon tértünk el a témától...:D azok közül akik leszarják a földrengést, milyen sokan szeretnek legozni:D
2011. jan. 30. 11:17
 17/27 szamóca. ***** válasza:

valami összefüggést fedeztünk fel. leeehhet hoogy híresek leszünk.

bár hozzá kell tennem csak addig szarom le amig nem rombolja össze a legováram

2011. jan. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 böiler ***** válasza:
Én most megcsinálom legóból az exemet, és ismét velem lesz. Megvan a mai programom.
2011. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 szamóca. ***** válasza:
azért dugás közbe vigyázz, előfordul hogy helyes a csücske a legodarabkáknak. :D
2011. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 böiler ***** válasza:
Nem feltétlenül szexre kéne. Érted, ha úgy van, akkor megb@szom a markom. Nem, többről van szó. Ismét mellettem ébredne, velem aludna, velem reggelizne, velem jönne iskolába, együtt mennénk moziba, a Budai várba, kocsmába, koncertekre, megfognám a kezét, a szemébe néznék, és elmondanám, hogy mennyire szeretnem. Utána lezuhanyoznánk, és mivel nálam alszik, de nincs nála pizsoma, adnék neki egy kinyúlt Pokolgépes pólót, és egy boxert. Utána néznénk valami romantikus filmet, gyengéden megcsókolnám, majd a lelket is kikúrnám belőle. :(
2011. jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!