Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha utánvéttel...

Mit jelent az, ha utánvéttel rendelek? Mikor kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Most rendeltem a netről és ki lehetett választani,hogy hogyan szeretnék rendelni. Azt választottam, hogy futárszolgálat utánvéttel mert úgy tudtam az azt jelenti, hogy kiküldik az árut én meg a futárnak fizetek. Erre a végén azt írják, hogy: rendelés módja: utánvéttel (a szállítás után fizet) alatta 2 sorral pedig: 10 napon belül utalja át bankszámlaszámunkra az összeget. Akkor most ezt ne vegyem figyelembe vagy mi? Köszi előre is. L/15
2011. jan. 30. 09:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Az utánvét azt jelenti hogy akkor fizetsz amikor átveszed az árut. Ez a szó kicsit félreérthető.


A másik mondat alatta hogy "utaljon..." az azért van csak ott mert az egy formanyomtatvány,és cégek esetén ez a fizetés szokott lenni a gyakorlat. Így nem kell több féle fajtájú dokumentumot nyomtatni,hanem elég ezt az egyet.

2011. jan. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!