Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érezhetem magam megbántva...

Érezhetem magam megbántva ebben az esetben? (lent)

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a barátnőm meg én nyáron menni akartunk egy táborba. Beszéltünk is róla,

tervezgettük hogy milyen jó lesz és hogy várjuk már.

Aztán a barátja benyögte, hogy nem mehet, nem engedi. Féltékenység miatt, hol ott semmi oka

nem lenne rá. Hisz ő csalta meg a barátnőmet.

A barátnőm persze nem áll ki magáért, és inkább belenyugszik, hogy nem jön.

Na de a lényeg az, hogy most egy furcsa érzés játszódik le bennem, úgy érzem hogy haragszom rá

és csalódott vagyok. Jogosan érzem ezt? Hisz tehetne érte hogy eljöhessen. Tudja hogy mennyire

szeretném én is, és ő is. Mégsem tesz semmit, csak nélkülöz és belenyugszik.

Szerintetek mit kéne tennem? Jogos a harag és a csalódás? Vagy másképp kellene ehhez hozzá állnom?

(elnézést ha rossz topicba írtam a kérdést)


2011. jan. 30. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Ha középiskolás táborról van szó, akkor igen nagy baj, hogy ilyen fitalon beleszól az életébe a "barátja". Az ilyennel szakítani kell. De ha felnőttek vagytok, az más. Neked nincs közöd hozzá, neked nem kell abban az esetben sem megsértődni, a sértett fél itt az, akit pórázon tartanak.
2011. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk már annyira fiatalok és nem is középiskolás táborról van szó. A kapcsolatuk elég komoly, hisz már több mint 4 éve együtt vannak.

Nem tudom, de mégis valahogy megsértve érzem magam amiért nem tesz azért hogy együtt elmehessünk. :/

Köszönöm a válaszod, lehet hogy igazad van!

Várom még a válaszokat :)

2011. jan. 30. 21:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is megbántódnék de igazából nem tehetsz semmit.ha valakiknek ennyire jó hogy ilyen rövid pórázon tartják..szerintem egy kapcsolat ne erről szóljon.Hol van ilyenkor a bizalom...ráadásul a pasas már félrelépett...no comment.
2011. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A másik meg az hogy lehet h nem is akar tenni ellene.vannak ilyen emberek is akik jól érzik magukat az ilyen kapcsolatban.Minden a barátjukért tárukért címszó alatt...Szerintem nem jó az ilyen szintű megkötöttség dehát ez van.Lényeg te nem tehetsz semmit és ne érezd rosszul magad emiatt.
2011. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van! Egy kapcsolatnak nem ez a lényege.

Ez a fajta megkötöttség már tényleg túl sok. És az hogy a barátnőmnek e miatt kell nélkülöznie számára fontosabbnál fontosabb dolgokat, ez már nem fér bele szerintem.

Megpróbálok nem haragudni rá... de csalódtam azért.

2011. jan. 30. 21:42
 6/9 anonim válasza:

Ez nem egy komoly kapcsolat,hiszen megcsalta.

Ez egy régóta tartó kapcsolat.

Felnőtt fejjel még hagyja magát befolyásolni ?

A leírtak alapján azt hittem,tinik vagytok.

2011. jan. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Mi az,hogy nem engedi ?

Elé áll vasvillával ? Ugyan már !


Az is furcsa,hogy idegenektől kérsz engedélyt,

hogy hogy érezheted magad...

Beszéld meg a barátnőddel,

a barátok őszinték egymással,nem ?

Bocs,de nőjetek már fel !

2011. jan. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom,igenis érezhetsz sértődöttséget,mivel ha hagyja,h pórázon tartsák,és lemond arról,amit együtt tervezetetek,akkor talán mégsem olyan fontos neki a dolog...Na most nem azt akarom mondani,hogy fontosabb kell legyél neki,mint az, hogy mit szól hozzá a barátja,vagy hogy engedi e,hanem azt,hogy amikor ezt elterveztétek,akkor ő is ugyan olyan fontosnak állította be a dolgot,mint te,de végül még sem úgy lett...szóval akkor átverve is érezheted magad...Remélem érted mit akarok mondani...:)
2011. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

11:25-ös vagyok!

A 02:51-esnek csak annyit,hogy félre értetted a kérdést:A kérdező nem kért engedélyt senkitől,arra,h haragot,vagy csalódottságot érezzen,csupán arra kíváncsi,hogy jogos e,amit érez...

A kérdezőnek:

A pszichológia is melletted szól,ugyanis haragot,akkor érez az ember,ha céljának elérésében olyan frusztrációba ütközik,melyet nem tud elhárítani...:)

2011. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!