Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki TUDATOSAN bunkó,...

Ha valaki TUDATOSAN bunkó, akkor az neki miért jó?

Figyelt kérdés
Vagy ha tudatosan (értsd: direkt) megbánt vkit akkor az neki miért okoz örömet? és még ő van megsértődve. Jó tudom nem az én dolgom, de ismerek ilyen embert, csak érdekelne h vajon miért ilyen.....
2011. jan. 30. 22:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a saját elcseszett élete miatt. Ha ő nem boldog,akkor más se legyen. Ezek az emberek elégedetlenek,és nem szeretik önmagukat sem,nemhogy mást. Persze ez csak az én elméletem(apámból kiindulva).


25/N

2011. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
mert uralkodni akar, így kiélheti magát.
2011. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire azok az emberek viselkednek így,akik valójában érzékeny emberek,de ezt leplezni akarják azzal,hogy bunkó módon viselkednek másokkal. Többnyire ezek az ember saját magukkal nincsenek megelégedve,s ezt másokon próbálják levezetni.
2011. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

Én szoktam tudatosan bunkó lenni olyanokkal, akiket nem bírok elviselni magam körül. Néha csak ez a módszer hatásos arra, hogy megszabaduljak tőlük, és nem sértődök meg, ha visszaszól, sőt örülök, h egyel kevesebb hülye van körülöttem.

Persze sokszor az is elég, ha valakinek nem keresem a társaságát, vagy nem beszélek vele, de egy-két pióca szintű embernél csak a bunkóság vezet célra. inkább tartson bunkónak valaki, minthogy szívja a véremet az idiótaságával. Akikkel jóban vagyok, úgyis tudják, h csak annak szól a bunkóság, aki megérdemli. Egyébként mindenkivel kedves vagyok, és sok kell, mire elérik nálam, hogy bunkó legyek, de ha sikerül, akkor nincs visszaút.

2011. jan. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ahogy már előttem is írták, az ilyen ember önértékelési zavarokkal küzd, és ezt próbálja az agresszióval leplezni.
2011. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem feltétlenül hiszek az önértékelési zavar miatti bunkóság ideológiájában.

Én azt tapasztaltam hogy pont az ellenkezője a bunkó sokszor, akinek mindene megvan és ezért úgy gondolja úgysem támadnak neki vissza, azaz hihetetlen keménynek érzi magát, aki mások felett áll. Mert szép, gazdag, stb. stb.

2011. jan. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Utolsóval (23:10) értek egyet! Sok ilyen embert ismerek..
2011. jan. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor vagyok bunkó, amikor valaki akkora szemétséget/bunkóságot mond/tesz, hogy már nem bírom elviselni. Ilyenkor, ha megbántom azt a bunkó illetőt, kifejezetten nagy örömérzet tölt el, komolyan boldoggá tesz, hogy beletaposhattam valaki olyannak a lelkébe, aki pl. kicsúfolt, szörnyetegként beletaposott egy terhes menyasszonyt lelkébe, amiért fehér ruhát húzott fel, vagy kicsúfolt egy lányt, amiért kicsit kövér, és hasonlók. Ez azért van, mert ilyenkor úgy érzem, egy kicsikét helyreállt a világ rendje (ha nem is véglegesen), de még egyszer hangsúlyozom: Csak akkor teszem, ha valaki nagyon, nagyon megérdemli!

Ellenben azt nem bírom felfogni, miért bunkók az eladók, meg úgy általában egy csomóan, akik a vendéglátóiparban dolgoznak...nagyon sok pincér/kiszolgáló/boltos, stb. iszonyatosan paraszt, és ok nélkül. Mert ha oka van rá, akkor oké, hisz ha okom van rá, én is vagyok bunkó, de így, hogy nekik nincs? Csak azért, mert nekik be van savanyodva az életük, nem keresnek eleget vagy tudom is én, miért kell bunkónak lenni másokkal, akik nem tehetnek róla?? Még a műmosolyt is többre értékelem, az se baj, ha látszik, hogy mű, mert legalább látom, hogy próbálkozik!

2011. jan. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
ezáltal erősnek hiszik magukat... ez fakadhat ahogy előttem már mondták gyenge önértékelésből, vagy feltűnési vágyból, vagy ki tudja még miből. általában ha visszaszólnak nekik ők sérülnek a legmélyebben szerintem, ha mutatják ha nem
2011. jan. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha valaki tudatosan bunkó annak oka van, nem születhetett úgy...persze vannak kivételek aki miatt hősünk bunkó lett,. Én pl akkor vagyok az ha velem korábban már ocsmány módon viselkedtek, vagy megaláztak, persze akkor naná hogy a sértegető fél van felháborodva ha fejbe vágom, teszem azt egy székkel. hm....... Volt is már ilyesmire példa, éppenséggel akkor csak repült a szék, sajnos nem a fejének, de nem ártott volna neki amilyen idióta volt.
2011. jan. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!