Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Itthon vagyok, aludni nem...

Itthon vagyok, aludni nem akarok, mert akkor holnap már hajnalban fent leszek (meg nem is vagyok álmos), a tévében sincs semmi érdekes, itt még könyveim sincsenek. Unatkozom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tanulni most nem akarok. Elmenni sincs módon sajnos, és beszélgetni sincs kivel. Se a családdal, de még msn-en sincs senki... :S
2009. febr. 6. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
játszál egy számítógépes játékkal, vagy itt az oldalon válaszolj kérdésekre, és akkor kiderül, hogy mennyire vagy okos :) vag nézz egy filmet, ami neked megvan.
2009. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Marad az Internet :) Böngészd az oldalt, válaszolgass kérdésekre. Esetleg kérdezz Te is!
2009. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olvass mondjuk valami jó kis ujságot,böngész a neten,tölts le zenéket,tornázz....meg ilyesmi
2009. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tölts le valamilyen ingyenes játékot, és játssz vele.

Vagy tegyél fel magadról pár képet - akkor biztos nem fogsz unatkozni, amilyen véleményeket majd kapsz róla :-()

Vagy tényleg menjél végig itt az oldalon, és válaszolj mindenre, amire tudsz.

2009. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
mi a hobbid? nekem ha van egy kis idom, meg kedvem, akkor vagy jatszok szgepen, vagy forditok, hogy csiszoljam a nyelvtudasom, meg akkor mindig olyan "hasznosnak" erzem magam, mert a forditasaimat tudjak hasznositani az angolul nem tudok, esetleg segithetsz hazimunkaba, felajanlhatod, hogy lebattyogsz a boltba, nezhetsz filmet, tornazhatsz, ha van hely, most ugy mas nem jut eszembe.
2009. febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%

"verrd a segged a földhöz :d"


bakker megelőztél :D kajak ugyan ezt akartam írni :D

2009. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Filmezz...bár én az előbbin elszunditottam.
2009. febr. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!