Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha 14...

Szerintetek ciki, ha 14 évesen nem vagyok fent facebookon?

Figyelt kérdés
Engem egy cseppet se érdekel,h ki milyen képet tesz fel,meg,hogy a kis tini p**** h mutogassák a hátsójukat,meg nem is vok egy szépség,h feltegyem magamat,anyam meg ülvölt rám,h jajj xy barátnőd rajta van,meg több bnője van neki,mint neked meg bla bla meg,h milyen jó képei vannak(hát csezdmeg k****ra....)Meg a hülye bnőm nekem azt hajtja,h huh de utálom Pink uj számát,erre ma látom,h kitette facera,h imádom pink uj számát....ugy láttam,h másik bnőm nálam volt d.e...Meg facen nagynak érzi magát,h én nem vok rajta és az ÉN bnőimnek irkál kiket nem is ismer...
2011. jan. 31. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Én is törölni fogom magamat, mert nagyon gagyi oldal. És nálunk a tanárok is ott lógnak, és náluk az a téma, hogy ki mit ír ki fészre. Anyukáddal, meg a liba barátnőiddel NE törődj! Te NEM szeretnél fészbúlot magadnak, és ezt tiszteletben kell tartaniuk
2011. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
az a ciki h itt kérdezősködsz hülyeségeket
2011. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm a választ!Másodiknak:tudod mit?!Elmész a pics@ba!!!!
2011. jan. 31. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Ez a te véleményed és késsz. A te döntéseidbe főleg az ilyenekbe sem anyukád sem a barátnőd nem kéne beleszóljon. Ez nem igazságos veled szemben. Ha te nem szeretnéd beszéld meg az anyukáddal bíztosan meg fog érteni.
2011. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szertinem nagyon jó oldal,kár lenne kihagynod,Regisztrálj. Ja és sztem nem ciki
2011. jan. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A második vagyok.

Onnan írtam.

2011. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!