Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ciki ha nem vagyok fent...

Ciki ha nem vagyok fent facebookon?

Figyelt kérdés
Valamiért engem nagyon,de nagyon nem érdekel,de ma rá megyek,mert mindenki,még nagymamám is evvel nyaggat,hogy menjek rá.De az nem ciki,hogy még csak most megyek rá?meg mindenki szokott ki irni valamit üzifalra,én pedig nem vagyok az a tipus aki szeret irogatni.Az nem lesz gáz,ha csak lájkolgatok képeket,és nem irogatok mindig valamit ki? 15/L
2011. aug. 1. 19:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Nem ciki, ez a te magánügyed. Olyan oldalon szerepelsz amilyenen akarsz..


De ennek mi köze a családi kategóriához? :)

2011. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
nem a Facebookon függ az életed.sokakhoz már hozzánőt és függőséget váltott ki!Én is használom,de nem ciki!
2011. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért lenne az. Sok ismerősöm most törli magát.
2011. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
hát izé...nem tudtam hova tenni :P majd áthelyezik szerkesztők,ha itt nem tetszik nekik!
2011. aug. 1. 19:37
 5/24 anonim ***** válasza:

Először is: felejtsd el ezt a "rá megyek" szókapcsolatot.

Másodszor: cikinek nem ciki, csak talán furcsa, mert ma már majdnem mindenki fent van:)

2011. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz, ne menj fel!!!!
2011. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
kül.én is észrevettem,hogy sokan kezdik magukat letörölni...barátnőmmel mindig nézzük ismerősöket,és sokan már nincsenek fent
2011. aug. 1. 19:38
 8/24 A kérdező kommentje:
csak azért félek regisztrálni,mert félek a beszólásoktól,hogy nehogy valaki beszóljon képemhez meg ilyenek... :( égtem már be más oldalon
2011. aug. 1. 19:39
 9/24 anonim válasza:
mért törlik magukat?
2011. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
azt nem tudom,de sokan már nincsenek fent!
2011. aug. 1. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!