Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A pentagramma véd a szellemekt...

A pentagramma véd a szellemektől és a gonosz erőktől?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket írjatok!
2011. jan. 31. 22:14
 1/5 anonim válasza:

Csak ha hiszel benne. Egyébként a pentagramma az összhangot fejezi ki az öt elem között. De ha hiszel benne akkor ugyanúgy megvéd mint egy kereszt!

Persze akkor a legegyszerűbb hinni benne ha, a hitednek (pl.: wicca) ez a jelképe.

A és fontos hogy ne legyen fejjel lefelé mert akkor pont, hogy az ellenkező hatást éred el, ugyanis akkor a pentagramma a fekete boszorkányságot szimbolizálja. :)

2011. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
ugye csak viccelsz, szerinted léteznek szellemek, és ha léteznének is, miért tartaná őket vissza egy ember kéz által alkotott festmény?
2011. febr. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Kizárólag a fokhagyma véd meg!!


Minden reggel egyél meg 3 gerezddel indulás előtt!!


Azonnali lesz a hatás és meg fog védeni mindenkitől,

aki a közeledbe jönne...

2011. febr. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

normális válaszokat vártam volna.

történnek velem furcsa dolgok. sok szörnyűségen átmentem már és szeretném magam valamilyen szempontból védeni.

de ha nem tudtok normális választ írni, inkább foglalkozzatok mással. :)

2011. febr. 10. 01:11
 5/5 anonim válasza:

én hiszek benne,az ajtómra ragasztottam is egyet azóta semmi rossz nem történt velem (amúgy én is sok szőrgyűséget megéltem és teljesen peches vagyok,de azóta amióta kiraktam már nem ) a lényeg: hidj benne!!!!

az idiótákkal meg ne foglalkozz. :)

2012. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!