Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » 17 éves lány vagyok és nagyon...

17 éves lány vagyok és nagyon be vagyok rezelve a szellemektől. Nagyon ciki?

Figyelt kérdés

Az ID Discoveryn néztünk valamilyen szellemekről szóló igaz történeteket. Szerintem többen is tudjátok miről van szó, én viszont most láttam először. A 15 éves öcsém és a 12 éves unokahúgom vett rá, hogy nézzem én is. Hát ciki, vagy nem én féltem legjobban és azóta is félek. A horrorfilmeket sem szoktam nézni gyakran, szóval nem szeretem az ilyet.

Mennyire ciki ez? :)


2011. aug. 7. 01:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%
Velem ugyan ez van! 18 éves "kemény" lány vagyok de a szellemektől én is fosok... A Discovery ID. b*ssza meg, 2 hétig félek a sötétbe egy epizód után... :S Most is néztem a Szellemjárást... Néha ha nincs itt a barátom lenne pofám anyuékkal aludni... :S xD :D :D Engem nem érdekel hogy ciki, fosok tőlük és ennyi... :S :D
2011. aug. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
49%
gyere át és aludj nálam :D
2011. aug. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Tök gáz, de nagyon félek elmenni a szobámig és hogy ma elég nehezen fog sikerülni az alvás az is biztos...:)
2011. aug. 7. 01:29
 4/28 anonim ***** válasza:
Léteznek, de nem tudnak kárt tenni benned. Nem ciki egyáltalán, hogy félsz, de felesleges. Nagyobb ciki, hogy szerinted a Discoveryn léteznek igaz történetek a szellemekkel kapcsolatban. Ha van is test nélküli a közeledben, az valszeg rokon, inkább Te nyugtasd meg Őt, hogy távozhasson.
2011. aug. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
21%
Nezd meg az Ancients Aliens avagy az Okori idegenek 5 reszes dokumentum filmet. :D Ha van 1 kislogikad rajosz hogy isten, szellemek, ezoterikus es misztikus dolgok nem leteznek. Csak TENYEK !!!
2011. aug. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Altrecon válasza:
Nem kell félni, elvileg a szellem egy asztrális vetület, ami nem tud kontaktust sem kiépíteni veled... max. rádijeszt azzal, hogy feltűnik, de ugyanezt egy matektanár is el tudja érni a matekdolgozataival... :)
2011. aug. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
10%
NAGYON CIKI CUKI MOST RÖHÖGJÜNK KI LIBASORBAN;BAHHAHATHEHEHEHE.
2011. aug. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Hatodik érzéket :)
2011. aug. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
11%

Hát igen elég ciki!

Szellemek elvileg nem léteznek, de csak hogy jobban érezd magad:

szoktál látni éjjel a szoba sarkában lebegő emberalakot? Vagy esetleg ha éjjel fölnézel az ágyad mellett? És ha felkapcsolod a villanyt eltűnik?

Szoktad elalvás előtt érzékelni hogy mintha valaki figyelne? De nem tudod hogy ki és honnan? Ezt hívják jelenlét érzékelésnek.

De nyugodj meg! A szellemek még nem vittek el senkit, kivéve az 1975-ben Hajmáskéren az úgynevezett "fekete barátok"

Nah, megnyugtattalak?


Szép álmokat és aludj jól! :D :D

2011. aug. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Micsoda segitőkész hozzászólók vannak :D főleg ez itt előttem :D Csodálom, hogy ,,az ágyallat vannak mind'' dumával nem jöttél.
2011. aug. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!