Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rettegek a szellemektől,...

Rettegek a szellemektől, orvosi eset vagyok?

Figyelt kérdés
Már évek óta félek a szellemektől, nemrég született kisbabám, akit mindennél jobban szeretek, de sokszor elképzelem, hogy megszállja egy gonosz szellem, és olyankor gyomorideggel közeledek felé.Tudom, hogy ez nem normális, talán kéne beszélnem erről a félelmemről egy orvossal, vagy elmúlhat az idő múlásával
2011. aug. 20. 00:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem minel hamarabb menj el egy szakemberhez,mert ez így mar nem normalis,ha a sajat gyerekedtöl is felsz!
2011. aug. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne félj ilyesmitől. Túl sok horrorfilmet nézel az a bajod.

Én még nem találkoztam olyan emberrel akit szellem szált volna meg pedig nem vagyok fiatal. Ezek csak babonák.

De ha annyira félsz ettől akkor tegyél be egy fokhagymát a szobába meg ilyesmik.

2011. aug. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

AZ ilyenek szokták feláldozni a csecsemőiket, hogy elűzzék a gonosz szellemeket.

Orvosi eset vagy, keress fel egy pszichiátert.

2011. aug. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na azért ennyire nem súlyos az eset!Eszembe sem jutott, hogy valaha is bántsam a gyermekem.Feláldozni???!!!!Baromság.A sok félelmem közül, pont a gyerekemmel kapcsolatosat emeltem ki, de látom hiba volt.Sajnos sokkal jobban félek a tükörbe nézéstől éjszaka, vagy a csöndben egyedül léttől.

Sajnos volt egy haláleset a családban, és az illetőt sikerült megbántanom röviddel a halála előtt.Innentől kezdve kezdődtek a félelmeim, de idővel csak rosszabbodott.De akarom felejteni ezt az egészet.

2011. aug. 20. 01:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor irány a pszichodoki és beszélgess el vele erről. :)
2011. aug. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teaman-nek:

Ha horrorokat nézne, idővel épphogy oldódna a szorongása.


A kérdezőnek pedig:

Nem vagy orvosi eset, nyugi. Én nemrég a zombiktól rettegtem, aztán megnéztem egy zombis horrorfilmet, meg mondogattam magamnak, hogy zombik nincsenek, és már nem is tűnnek ijesztőnek. Velem például az is előfurdult, hogy este mentem le a lépcsőn, és villanykapcsolótól villanykapcslóig száguldottam, hogy belássam az egész lakást. Aztán egyszer csak megálltam, azt mondtam magamnak, hogy nem, nem léteznek zombik, nem kapcsolok lámpát, nincs itt semmi.



Persze más a helyzet, ha te alapjáraton hiszel a szellemekben. Ez esetben azt tudod tenni, hogy valamilyen módon igazolod magadnak, hogy nincs szellem a lakásodban. ^^

2011. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
foglalkoztal joslas babona ilyen teruletekkel?
2014. szept. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha gondold beszelgethetunk errol a temarol vagyis szivesen meghallgatlak bovebben hatha tudok segiteni
2014. szept. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!