Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gazdag emberek tényleg...

A gazdag emberek tényleg bolondok?

Figyelt kérdés
Vagyis a (legtöbb) gazdag ember tényleg bolond ? Úgy értem hogy tényleg képesek lennének fizetni azért hogy valakit megöljenek ? Meg a nagy öltönyös üzletemberek. Egy haverom szerint a legtöbben ilyenek. Ez igaz szerintetek ?
2011. febr. 1. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha ismernek bérgyilkost, akkor még egy nem túl gazdag is fezethet azért, hogy megöljenek valakit. Amúgy nemhiszem hogy bolondok, csak képzeld el, hogy nincs mire költened, mert minden a tiéd, amiről valaha álmodtál. Mit csinálnál? MInden unalmas nekik.
2011. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én sok gazdag emberből kinézem hogy adna pénzt azért hogy megöljön valakit saját kezűleg. Mer lehet sokan nem tudják mit kezdjenek a sok pénzel és kipróbálják ezt. Mint a motel filmbe
2011. febr. 1. 16:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Mint a motel filmbe. Lehet hogy a valóságban is sok gazdag ember ilyen. Semmi sem lehetetlen.
2011. febr. 1. 16:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Figy. A pénz nem boldogít önmagában, de nagyon jól kikövezi a boldogsághoz vezető utat :)
2011. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

Én azt szoktam mondani hogy a pénz nem bolfogít, de amit veszel rajta az annál jobban.


Kérdezőnek:

Ne a filmekben látott sztereotípiák alapján ítélkezz az emberek felett.


Amúgy egy atya egyszer elárulta, hogy sok a gyilkos Magyaroszágon, csak nem úgy hogy leszúrom megfolytom stb. hanem hogy tudja hogy magas a vérnyomása és vmi olyat etet vele, ami még jobban megdobja..

Mondta hogy neki még nem volt sorozatgyilkosa, de másik atyának már igen. Mert meggyónják.

2011. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem a filmek szerint itélkezek. Csak gondolom sok gazdag már azt se tudja mit kezdjen a sok pénzével.Oszt gondolom simán fizetnének azért hogy megöljenek valakit.Amilyen a mai világ nem kizárt.Szerintem
2011. febr. 11. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!