Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt vagy valahol a világba...

Van itt vagy valahol a világban olyan gazdag, ám rendes ember, aki idegennek kölcsönadna 3-4 millát?

Figyelt kérdés

Csak elgondolkoztam, hogyha nem szeretnék hitelt felvenni, akkor hogyan lehetne összekalapozni egy lakásnyi összeget.. 100 ezer alatti jövedelemből sehogy, mondjuk 5-600-at kéne keresnem, amiből már félre tudok rakni annyit, hogy 2-3 éven belül lakásunk legyen. Aztán eszembe jutott, hogy hátha van valahol valami amerikai gazdag nagybácsi, de ez is kizárt. Aztán meg az, hogy biztos van olyan gazdag ember, aki jószívű és megtudna válni pár évre pár felesleges millától. De tényleg, csak van ilyen, nem? Ha gazdag lennék és hozzám fordulnának, simán segítenék, persze szerződéssel bebiztosítanám magam, vagy valami papírral. Bár ha gazdag lennék, nem is nagyon érdekelne, hogy visszakapnám-e az egész összeget.

Na ennyit ma estére a hülye gondolatokból.


2011. júl. 11. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
A kettő kizárja egymást, olyan, hogy gazdag és rendes egyszerre, nincs... :)
2011. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem attól, hogy valaki megcsinálta a szerencséjét még lehet jó szíve, nem gondolom, hogy az összes gazdag ember rossz úton szerezte volna pénzét.
2011. júl. 12. 04:52
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Viszont minden gazdag emberre jut tíz olyan balfék, mint te, akinek jól jönne egy kis kamatmentes kölcsön.

Tudod a hitelt, meg a kamatot arra találták ki, hogy megfizesd annak az árát, hogy pont neked adja.

2011. júl. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.. adj fel egy hirdetést. :)

Ha én gazdag lennék, szívesen adnék neked, de mivel nem vagyok az, ezért tárgytalan ... :/ (ha ez vígasztal :) )

2011. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért lennék balfék, mert nincs pénzem kp-ból megvenni egy lakást..

amúgy a válaszod eleve mehet a süllyesztőbe, mert csak egy ideböfögés, nem a kérdésemre reagáltál - bár persze értem, mit próbáltál megfogalmazni.


A többieknek köszönöm, utolsó válaszadó:)

2011. júl. 19. 18:18
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

"Nem tudom, miért lennék balfék, mert nincs pénzem kp-ból megvenni egy lakást.. "


Nekem sem volt. Amúgy, amire vágyol az létezik, munkáltatói hitelnek hívják, én például kaptam. Ott ugye a munkádat honorálják vele.

Azt a véleményem pedig fenntartom, hogy az ingyenebéd utáni impotens vágyakozás balfékség.

2011. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem biztos,hogy idetartozik,de ide írom azért.Valaki mesélte nekem,hogy amikor építkeztek,vagy 60 éve,akkor elfogyott az építkezés felénél a pénz,nem tudták mit tegyenek.Aztán volt egy zsidó kereskedő,aki adott nekik hitelt,de ez nem olyan hitel volt,hogy az ötszörösét kellett visszafizetni az árnak,hanem rendes összeget.Nagyon hálásak voltak neki.Ennyit a zsidózásról.
2014. máj. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van, és ad is. Úgy hívják Csányi Sándor. Az OTP felíratú helyeken érdeklődhetsz (ha rám hallgatsz inkább ne)
2015. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Sajnos a gazdag emberek többsége olyan romlott, mint a móniliás körte. Fonnyadt, undorító. Csakhogy rajtuk ez nem látszik, mert leginkább a lelkük ilyen. Bár Hugh Hefner egyre inkább hajaz abba az irányba, mely a kinézetet is érinti.
2015. nov. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
De attól még lehetnek gazdag jó emberek. Csakhát sokszor a sok pénz és hatalom megront.
2015. nov. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!