Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire büntetnek meg, ha a...

Mennyire büntetnek meg, ha a Spar-ban megütöm a biztonsági őrt?

Figyelt kérdés
Elmúltam már 18 bőven.
2011. febr. 1. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi baja lesz.

Ha 8 napon belül gyógyuló könnyű testi sértés, akkor max két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

Ha 8 napon túl gyógyul, akkor az már súlyos testi sértés, akkor az már 3 év szabadságvesztés.

Ha tartós egészségkárosodást vagy maradandó fogyatékosságot okoz a testi sértés, akkor ezeknél több év.

Amúgy más tényezőket is figyelembe vesznek. Például azt, hogy mennyire aljas szándékkal vagy hirtelen felindulásból tetted.


Mit követett el a biztonsági? :D

2011. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vicky001 válasza:
Üsd meg és megtudod :) Csak viccelek (bocsi)
2011. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha bemegyek a Spar-ba, mindig követ, bárhova megyek meg egész végig engem szúr, szóval már egy kicsit felb*ta az agyam, de akkor nem ütöm meg, csak szólok neki, azért nem büntetnek meg.
2011. febr. 1. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:
mindenhol figyelnek engem is még a cba -ban is követ az őr!!!
2011. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!