Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem k*csögség a...

Csak szerintem k*csögség a facebook?

Figyelt kérdés

Ismerősöm rávett h regeljek már, naívan tettem 1 próbát de úgyérzem h feleslegesen egyszerűen elveszettnek érzem magam a sok felesleges szar között.

Még jelölni se tudok senkit annyira, pedig vannak ismerőseim/barátaim de nem vagyok rájuk kíváncsi, annyira h még itthon is velük foglalkozzak.

Kérdem én jelöljek idegeneket? nem lenne f*szság?

18 éves srác vagyok am


2011. febr. 1. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
igen, csak szerinted.
2011. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamóca. ***** válasza:
csak nehogy beszopódja fészbukba te is.
2011. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Émmeg leszarom. Hasonló véleményen vagyok, mint te, igaz, én nem vagyok regisztrálva, csak iwiwen (onnan is gondolkozom, h töröljem -e magam). Igazából akikre kíváncsi vagyok, azokat megtalálom telefonon, e-mailben, vagy személyesen. A többiek élete, gondolatai, gondjai meg kifejezetten hidegen hagynak.

De van, akit ezt kifejezetten élvezi, hát az hagy csinálja.

2011. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Távoli ismerősökkel való kapcsolattartása jó, viszont azok, akik ott élik a (közösségi) életüket, azok tényleg szánalmasak.
2011. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!