Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha hiszel a horoszkópban...

Ha hiszel a horoszkópban akkor az volna a kérdésem hogy hogyan lehet meghódítani egy rák csillagjegyű férfit?

Figyelt kérdés
Mit érdemes bevetni?(az én horoszkópom Szűz)
2009. febr. 7. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A rák pasit ne akard meghódítani, szeretnek vadászni.. nagyonis..
2009. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A rák az egyik legérzelmesebb, legmélyérzésűbb jegy, míg a szűz az egyik leghiggadtabb. Biztos hogy akarod? Mert ha mégsem úgy jönne össze a dolog, akkor a mérges ráktól kevés rosszabb van :)
2009. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Hát minden rák azért egy picit más is, nálunk szereti a nyugalmat, biztonság érzetet, a családját ,jókat enni. Nagyon gondoskodó odadó, szereti a rendet, nyaralást vízparti helyeken. Próbálkozál, egy ebéd meghívás szerintem első neki futásra nem hallatszik rosszul. Én vízöntő vagyok a párom rák és idén szeptemberben leszünk 20 éves házassok.

Sok sikert kívánok, én itt most neked a saját példánkból soroltam.

Remélem egy ici-picit tudtam segiteni

üdv.

2009. febr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Az én párom is rák,imádom!Nem egy kiszámítható jegy(érzelmileg kicsit hullámzó),de nagyon szerethető.Ha türelmes vagy hozzá és tolerálod "kitöréseit",már fél siker.:)Sokat jelentenek nekik a hagyományok,a család,a régi emlékek-,tárgyak.Fontos,hogy a társa is mélyérzésű legyen és egy kicsit kislányos..(lehet óvni,védeni).Nekem sokat sikerül megnevettetnem és ilyenkor úgy érzem,ledobja a "páncélját",előtör az igazi énje.Gyakran oldom így fel a kényes szituációkat is..Nagyon szereti a hízelgést is.(Attól elolvad..)A romantikát nem vallja be,de szüksége van rá..(pl.közös séta,kirándulások kettesben)Sok sikert!
2009. febr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rák és Szűz?

Jó párosítás a Föld-Víz elem miatt.

Szeretnek vadászni a Rákok, de szükségük van a bátorításra és arra, hogy minden egyes mozzanatukat, amit a kiszemelt nő felé tesznek, díjjazzák, ellenkező esetben elbizonytalanodnak ( max. nem mutatják ki )

A Szűz nem túl higgadt jegy ( a Bika a legnyugodtabb jegy a fizikai dolgok befogadóképessége révén, a Szűz inkább szellemi síkon él..), és a határozottság sem koncentráltan tőr elő szerény természete végett, ám a Rákban sokkal több bizalmat kelt, mint mondjuk egy tüzes jegy és ha elkapja a fonalat, bizony partner lehet mindenben.

És az a bizonyos csábítás valójában közös "vadászat" lesz.

2009. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt egy nagyon hiteles oldal:

[link]

2009. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!