Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz, hogy ehhez idővel hozzá...

Igaz, hogy ehhez idővel hozzá lehet szokni?

Figyelt kérdés
Elég lusta természetű vagyok, és valaki azt tanácsolta, hogy próbáljam meg ezt csak két hétig legyűrni magamba, nem elfecsérelni egyetlen percet sem, és akkor azalatt a két hét alatt - ahogy a lustasághoz is hozzá lehet szokni - hozzászokok ahhoz is, hogy mindig csináljak valamit, ne vesztegessem el a drága időmet. Ez tényleg lehetséges? Olyan, mint pl. ha egy hétig korán kelünk, reggel hatkor, akkor egy hét után már ébresztő sem kell, egyből felébredünk, noha előtte pl. mindig fél nyolckor bújtunk ki az ágyból?
2011. febr. 2. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tartom hülyeségnek...egy próbát mindenképp megér.
2011. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem se ártana ilyesmit kipróbálnom,csak nincs kedvem hozzá:)
2011. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beválik,én is csináltam már.Az igaz,hogy nehéz rászánni magát az ember lányának......Nekem is most kell majd kialakítanom majd magamnak másik időbeosztást.
2011. febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Fene tudja én 20 év alatt sem szoktam meg ezt a korai kelést.:)

Viszont különböző munkahelyeken különböző tempókat vettem fel. Vannak lusta időszakok és tevékenyek. Biztos lehet valamennyire változni, de azért a vérmérséklet nem változik alapból. De törekedni kell rá, az biztos.

2011. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!