Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy derítsem ki, hogy ki...

Hogy derítsem ki, hogy ki zaklat telefonon? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Már jó ideje zaklat valaki telefonon és mióta beállítottam, hogy utasítsa el az ismeretlen hívásokat, már rendesen számmal is hívott. Ha visszahívom vagy nem veszi fel, vagy nem szól bele.
2011. febr. 3. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress rá a neten, a tudakozóban, 4in1! Másik lehetőség, hogy hívd tiltott számmal. Ha nem mutatkozik be, rögtönözz, Gipsz Jakabot keresed, és ragaszkodj ahhoz, hogy Neked ezt a számot adták meg. Mit tudom én, vízszerelőt keresel. Hívd újra, ismételd el, és lazán, lágy vigyorral kérdezd meg, hogy akkor elnézést, de szeretnéd tudni, hogy mégis kit zaklatsz folyton a Gipsz Jakab helyett? Ha van haverod, aki megteszi helyetted, az még jobb, hogy ne ismerje fel a hangodat! (A zsebkendős torzítás csak a filmeken működik. Egyszer próbáltam, és megkérdezte, akit hívtam, hogy X, Te vagy az?...) Amúgy ha új a számod, lehet, hogy az előző tulaj is a Téged zaklató balf*sz miatt cserélte le... Valahogy meg kellene értetni vele, hogy már nem övé a szám. Anno nekem beleszólt a férjem, és közölte a spinével, hogy fejezze be a telefonálgatást, övé már a szám. Soha többet nem hívott. Olyanokat mondott a ribi, hogy megálltam a fejlődésben! Képzelheted anyósomat, mikor ő vette fel! Nem is tudtam, hogy ilyen trágár, obszcén szavak egyáltalán léteznek!

Most mobilon hívogat egy f*szi... Volt pasim simán közölte volna vele, hogy vagy befejezi, vagy olyan mélyre ássa el az erdőben, hogy sose találják meg. Ez bejönne, csak ő már a múlté, pedig most jól jönne - csupán egy hívás erejéig! Ja, onnan gondolom, hogy Te is csajszi vagy, hogy a pasikat ez egyáltalán nem zavarná. Lyuk, lyuk, csak darázs ne jöjjön belőle...!

2011. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21:20 vagyok. A legszebb, hogy én számokat is tudok, de a szolgáltató csak rendőrségi feljelentéssel tiltja le. Viszont ha nem fenyeget, miért jelented fel... Számcsere a megoldás, csak az enyém annyira király, hogy lesz*rom, inkább tűrök. Ja, és hívhat munkahelyről, ismerőstől... Azok a számok ugyebár nem lesznek letiltva Nálad... Részvétem! Sajnos az ilyen kretének nem ugranak a robogó tehervonatok elé, pedig nagy szívességet tennének vele a társadalomnak. Bomlott agyú elmebetegek!
2011. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akármi legyen nem szól bele, és rejtett számon nem tudom hívni, ahogy ő se engem, mert a be van állítva a telón. A szám mindig is az enyém volt, és már régóta megvan, ezért sokan tudják, viszont nem akarom lecserélni. Persze nem fenyeget, de olyan kíváncsi vagyok ki az és miért csinálja. Csak arra voltam kíváncsi, hogy más módon meg lehetne-e oldani, mondjuk ha a szolgáltató segítene.
2011. febr. 3. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!