Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » üdv xperia x8-ra letöltöttem...

üdv xperia x8-ra letöltöttem az ES File Explorer fail kezelőt, de ezt sem telepíti, azt sem tudom hogy hol van a telefonon, ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 19:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jah és ha az android marketbe aakarok bemenni azt sem tudom meg tenni mert ezt írja ki: "this could be a temporary problem or your phone may not be provisioned for data services. if it continues, call customer care." így onnan sem tudok semmit sem letölteni
2011. máj. 24. 19:55
 2/11 anonim ***** válasza:

A telefonra csak fájlkezelőből tudsz telepíteni bármilyen alkalmazást! Magát a fájlkezelőt a Marketről is letudod szedni amihez wifis net és egy Google e-mailcím kell.

Én viszont letöltöttem egy Droid Explorer nevű programot számítógépre majd usb-re rátettem a telót és gépen keresztül telepítettem! Amúgy 3 délelőttömbe került a googlézás mire sikerült!

2011. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
csak wifi-vel jó? ami a telefonon van net az nem jó?
2011. máj. 24. 20:21
 4/11 anonim ***** válasza:

De az is jó. Csak ha nincs semmiféle internetcsomagod csak az alap akkor elég rendesen fogsz fizetni.

A net elérés meg az android esetén amúgy is ajánlott.

2011. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
van net a telon, de amikor az androidba akarok bejelentkezni akkor a fenti szöveget írja ki.
2011. máj. 24. 20:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy mégis csak le van tiltva a net? Vagy nincs pénz a kártyádon? Esetleg nem jók a netbeállítások. Bár ez androidnál nem valószínű. Én eddig akárhány kártyát tettem bele az enyémbe mindig kéznél voltak az adott szolgáltató beállításai pedig nem csináltam semmit.
2011. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
net biztos van rajta (mindent betölt)
2011. máj. 24. 20:35
 8/11 A kérdező kommentje:
de amikor az androidra megyek nem is használja a netet azaz a 3G nem vált át H-ra
2011. máj. 24. 20:37
 9/11 anonim ***** válasza:

Az android maga az operációs rendszer. Szóval arra nem igazán tudsz rámenni.

Attól meg, hogy nem vált át H-ra még mehet a net 3G-n.

Esetleg megpróbálhatsz egy teljes visszaállítást és úgy belépni a Marketba.

2011. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a 3G az a net minőség, amikor megy a net akkor mindig átvált H-ra, de a marketnél ezt nem teszi meg
2011. máj. 24. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!