Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Április 14-én adtam fel a...

Április 14-én adtam fel a bevallásomat, jár vissza pénz, de azóta semmi, nem küldik. Hol kell érdeklődnöm ilyenkor telefonon?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
nem késtek el... azt hiszem 30 napjuk van utalni, (ha nem 60 nap, de inkább 30)
2011. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos beikszelted, hogy küldjék?

Sokszor amiatt nem küldik, mert nem volt X a megfelelő négyzetben.

Ellenőrizd le!

2011. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beérkezés utáni iktatástól számított 30 nap. Ha késnek, késedelmi kamatot is rátesznek, na persze nem sokat..
2011. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ez engem is érdekelne pontosan mikorra kell megküldjék. én bankszámlára kértem az lehet hogy elöbb megjön?
2011. jún. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt az adóhivatalt hívd fel, ahova feladtad a bevallásod ( [link] Elvileg a bevallás beérkezésétől számított 30. napon indul az utalás, úgyhogy ha nem kaptad meg, akkor valószínűleg még hibás a bevallásod, vagy nem jelölted be, hogy visszakéred.
2011. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!