Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyenek a mai tinik?

Milyenek a mai tinik?

Figyelt kérdés

Sosem volt könnyű a kamaszkor, nagy munka megfejteni egy

tizenéves lelkivilágát, hol ez a baj, hol az a baj.

De úgy érzem, ma már ez túlzásba esett.. túl sok a rossz,

túl sok a durvaság.. erre keresem véleményetek, bármilyen

álláspontot fogadok..


2011. febr. 4. 02:02
 1/4 anonim ***** válasza:

milyenek a mai tinik? sokfélék.

én is tini vagyok és bár nem ismerem az összeset, nem is lenne érdemes általánosítani. mindenki más, ugyanúgy vannak most is "rosszabbak" és "jobbak" mint pl. a te gyerekkorodban, vagy bármelyik másik korban.

2011. febr. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

undorítóak.

isznak, cigiznek, kocsmáznak, du.gnak, és ezt mind 14 évesen kezdik. ráadásul a lányok két kiló sminket raknak magukra, havonta átfestik valami már színre a hajukat, a ruháikról már ne is beszéjünk. plusz minden egyes mondatuk a pasik körül forog, pedig sokkal értelmesebb dolog is van a világon és nem kéne ilyen hamar kezdeniük. a pasik meg... hát az előbbieket ők is csinálják, de hozzá még 14 évesen kb annyira érettek mint egy 5 éves óvodás.

2011. febr. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 18 éves vagyok, még középsulis.Meglátásom szerint nincs stílusuk, majmolják egymást, cigiznek, alkoholisták legtöbben(nem egyszer hallottam,h ogy beszélték a hétvégi bulit, hogy így meg úgy behánytak, milyen részsegek voltak stb.) Divatból kipróbálják egymással, leszbik vagy melegek lesznek. Túl korán kezdik a szexet, mi szerint ők milyen "érettek" a korukhoz képest... Meglepődve tapasztaltam azt a tényt, hogy a régi általános iskolámban hogy megváltoztak a lányok, mindegyik agyon sminkelve, egy utcalánynak megfelelően vannak öltözve(mint aki a sarokra készül, nem a suliba...)- és ezt nemcsak én tapasztaltam, de több osztálytársam is megmondta, hogy az általános iskolások is már kezdenek elrib@ancosodni, szóval nem csak én látom ezt így...De azért természetesen elvannak szállva maguktól, nagyképűek. És a legtöbb,ha valaki nem olyan mint ők, akkor azokat lenézik általában.

Persze biztos akadnak kivételek, de ha végignézek rajtuk elkap a hányinger. És ezzel azt hiszem nem vagyok egyedül.

Lehet, hogy túl általánosítás amiket leírtam ide, de sajnos én és a többi osztálytársam is ezt vette észre.

Vajon mi lesz 10 év múlva?Akkor milyenek lesznek?

Ja a csücsörítős, félig meztelen, mellkidobós képekről ne is beszéljünk..ugyebár...:)

És akkor csodálkozunk, hogy egyre több lesz a pedofil , perverz állat az utcákon.-.-"

2011. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én mindenki véleményével egyetértek,

de leginkább az előző válaszolóéval, mintha én írtam volna!

Nagyon jól látod! Sajnos a mai világ nagyon rossz irányba

tart!

2011. febr. 4. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!