Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi tortenik velem? Egy napon...

Mi tortenik velem? Egy napon eleg furcsa dolog tortent velem. Elmentem biciklizni es hirtelen mintha elajultam volna.

Figyelt kérdés
Egy napon eleg furcsa dolog tortent velem. Elmentem biciklizni es hirtelen mintha elajultam volna. 2 oraval kesobb felebredtem es mar tejesen maskeppen ereztem magam mint az ajulas elott. Azota nem tudok aludni semmit es eszek eszek es csak eszek es megis ehes maradok. Kerlek segitsetek mi lehet a bajom es mit kene tegyek? Talan az vagyok vagy csak keszulok az lenni? Az-on belul egy lenyt ertek aminek a nevet nem szeretem kimondani...
2011. febr. 5. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:

alien?

amúgy nem tudom,de horrorisztikus

2011. febr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

fail..milyen lény??

egyél csak ha futja rá..ne igyál annyi koffeint megvan a probléma..de hol ébredtél fel?? az uccán?? jézus.xD

2011. febr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez mikor volt?
2011. febr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 haggyámán ***** válasza:
..csak nem Voldemorttá fogsz válni?
2011. febr. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kén egy kamu kérdések kategória. Örülök, hogy van fantáziád, de unalmasak az ilyen hülye kitalációk.
2011. febr. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!