Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valakinek összeérnek a...

Ha valakinek összeérnek a szemöldökei, vagy netán össze vannak nőve, az azt jelzi, hogy az illető gonosz? Ti hogyan vélekedtek erről?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség :D
2011. febr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Baromság!
2011. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
az azt jelenti, hogy az illető meglehetősen igénytelen a külsejét illetően.
2011. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gonosz, csak boszorkány.
2011. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Azt jelenti hogy az illető a következő Hitler egy demokratikus diktátor és kommunista személyében !
2011. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hülyesség csak zombi
2011. febr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyeld meg!

Ha egy vonalrajzon az emberkének olyan szemöldököt rajzolsz, amiről beszéltél, az szigorúnak hat, ha pedig elhagyod, még bugyutának is tűnhet.

Az emberi első reakció ami ilyen félelmet válthat ki, hogy gonosznak látjuk. Babonákban, hiedelmekben előfordulhatnak,de valódi alapja szerintem nincs.

2011. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

12.45-höz: Nem vagyok biztos abban, hogy pusztán azért kirángatom a szőrt az arcomról, hogy te ne tarts igénytelennek. Nincs összenőve, de láttam már olyan hapsit, aki hülyén nézett volna ki a nélkül.

Bocsi, ha máshogy gondolom. :)

2011. febr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!