Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet velem, félek?!

Mi lehet velem, félek?!

Figyelt kérdés
Nem próbáltam semmilyen drogot soha életemben. Most olvasgattam a szipuzásról kérdéseket, és valamiét kívánom hogy beleszagoljak egy alkoholos cuccba.. :SS De nem akarom.. mi lehet ez?? Kíváncsiság csak?
2011. febr. 6. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Aha...

Amúgy soha eszembe se jutott, hogy kipróbáljak bármilyen drogot, csak amikor előadásokat tartottak nekünk róla, hogy nehogy kipróbáljuk, akkor jutott eszembe hogy lehet nem is lenne olyan rosz... :S Szerencsére aztán elfelejtődött :D

2011. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem gáz ez azt mondod?:)
2011. febr. 6. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:
ki fogod előbb utóbb próbálni,akibe megfordul a gondolat az meg is fogja tenni de akkor már ne sziput,egy alkalom is halálos lehet csak elég egy baki,inkább szívj el füves cigit,vagy szívj felj egy csík speedtet vagy valami egyéb dolgot de ne szipu,ha gondolod kérdezz privátot én végig jártam a sziputól a vénásan heroinig a lépcsőt,ma már semmi csak a tapasztalatok maradtak.
2011. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Áhh nem fogom kipróbálni ez 100% többet ér nekem annál az életem.. : )
2011. febr. 6. 22:54
 5/5 anonim ***** válasza:

"beleszagoljak egy alkoholos cuccba"

Ha leveszed a polcról a szilvapálinkás üveget és beleszagolsz tulajdonképpen nem "szipuzol". A szipuzás az általában valami higítószerrel történik, mert az úgy felszívódik. Ha pálinkát/sört/bort/tiszta szeszt próbálnál meg belégzéssel "hasznosítani", akkor hamarabb elunnád mint megéreznéd.

Inkább igyál egy pohár sört, legalább jól fogsz aludni. :)

2011. febr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!