Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elindulnál-e, ha te lennél az...

Roli942 kérdése:

Elindulnál-e, ha te lennél az orvos? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy városban háromféle ember él:igazmondó(mindig igazat mond)hazug(mindig hazudik)ravasz(felváltva mond igazat és hamisat).

Az orvoshoz beront egy ember:jöjjön gyorsan Doki,beteg az anyósom.

mire az orvos:ön melyik típusa a város lakoknak?

Ravasz vagyok.


elindulnál-e,ha te lennél az orvos?


2011. febr. 7. 22:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem. :) 2 dologért nem...


1., anyós


2., nem biztos, hogy igazat mond :)


Ha más hozzátartozó lenne, akkor igen.

2011. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

nem lehet tudni, hogy nem a hazug hazudta, hogy ravasz, vagy pedig egy igazmondó állt át a sötét oldalra, vagyhogy a ravasz nem éppen hazudik.

Nameg, a legtöbb ember nem akarna segíteni az anyóson(ugyebár.)gyanús volna.: D

2011. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egyik esetben sem beteg az anyós, szóval nem mennék sehová.
2011. febr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Csak en vagyok az a "hulye" aki menne?

Anyos, nem anyos, emberbol van, en ORVOS vagyok, az a kotelessegem, hogy ellassam a betegeket. Szoval, ha igazat mond, ha nem, a tolem telhetot meg kell tennem.

2011. febr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez jó kis fejtörő estére... én az anyós miatt nem, de amúgy nem tudhatju biztosan, tehát bizalmunktól függően indulunk el...


De ezt én nagyon szeretem:

Rabságban senyvedünk a szultán udvarában. A következő ajánlatot teszi a szultán: választanunk kell két ajtó közül. Az egyik mögött a szabadság, a másik mögött két éhes oroszlán vár. Egyet kérdezhetünk az őröktől az ajtókkal kapcsolatban és utána döntenünk kell. Egy bökkenő azért van. Az egyik őr mindig hazudik, a másik mindig igazat mond, de nem tudjuk, melyik melyik. Mit kérdezzünk az egyik őrtől, hogy lehetőleg ép bőrrel megússzuk?

2011. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A ravasznál bekavarodtam, nem tudtam még felfogni. Mostanában nem vagyok topon, a reklámokat sem értem. :D
2011. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22.34-nek: ez egy fejtörő. Ne azt nézd, hogy anyós vagy nem, meg hogy te orvos vagy-e, vagy nem. Próbáld megfejteni.
2011. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Cory Rose ***** válasza:
Nem.
2011. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22:39! Na mit kérdezzünk? :)
2011. febr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:39


Ketten vagyunk ugyebár. Ez most találtam ki. Megkérdezném az egyik őrt, hogy hazudik-e. Ha igent mond, akkor a társam a másik őrtől megkérdezi, hogy melyik ajtó mögött van a szabadság. Így megússzuk :) Ha azt mondja, hogy nem hazudik, akkor pedig a társam őt kérdezi meg, hogy melyik ajtó mögött van a szabadság.

2011. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!