Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pontparkosok mi a velemenyetek...

Pontparkosok mi a velemenyetek erröl?

Figyelt kérdés
Tulajdonkeppen csak egy ötlet de sokaknak nem tetszik a väsär, es azon gondolkozom hogy ha ennyi embernek nem tetszik a rendszer akkor miert nem vältoztatnak rajta mert ez a megoldäs egyätalän nem elönyös. Sok ember ott fogja igy hagyni a pontparkot. Jo mindig lesznek kivetelek akiknek soha nem tetszik semmi... Aki ismerte a prizeee.com-ot ott töbfelekeppen lehetett az ajändekot megszerezni. Szerintem a legjobb a sorbanälläs volt. Ha megvolt az ajändekra a penzem, akkor jelentkezhettem a sorba. Kaptam egy soorszämot es minden nap eggyel elörebb mentem, mert egy ember mindig megkapta az ajändekät amiert elözöleg sorbaällt. Minden nap be kellett lepni es meg kellett erösitenie a sorbanälläst, különben a sor vegere került. Egy ehhez hasonlot miert nem lehetne kivitelezni a pontparkon is? Igy a väsärokon nem lenne tulterhelt a rendszer es elöbb vagy utobb mindenki megkapnä amit akar. Pluszz az nem häträltatna hogy valaki 10 ponttal bemegy a väsärra kiväncsiskondi. Velemenyek?
2011. febr. 8. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Bevallom férfiasan, nem olvastam el amit írtál, de válaszom azért van :)

[link]

[link]

2011. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
49%
Barátom az a nagy gáz, hogy azt állították az oldal készítői, hogy a rendszer nem volt túlterhelt még soha ;)
2011. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!