Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem lenne jobb ha betíltanák...

Nem lenne jobb ha betíltanák a dohányzást a kocsmákban?

Figyelt kérdés
Aki annyira cigizni akar, az kimehetne az ajtó elé. Én pld. már nagyon unom, hogy akárhová megyek, mindig büdös cigiszagú lesz a ruhám, a füstöt a képedbe fújják, ráadásul a szemedet is kimarja. Olyan kocsmát meg nagyítóval kell keresni, ahol tilos a dohányzás.
2011. febr. 9. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki kocsmába jár, az nem hiányoljon virágbolt illatot...
2011. febr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kb
2011. febr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cory Rose ***** válasza:

Ne hülyéskedj már, akkor mitől lenne meg a kocsma-hangulat? Én nem járok túl gyakran kocsmába, de annak pont az lenne a lényege, hogy emberek összeülnek beszélgetni, inni, cigizni.

Akinek ez nem tetszik, menjen kávézóba, abból több a dohánymentes, lehet ott is beszélgetni, van ahol még alkoholt is adnak, és büdös sem lesz az ember.

2011. febr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mondjuk lehetne több olyan hely, ahol van dohányzó és nem dohányzó rész, de szerintem rossz lenne ha teljesen betiltanák. Csak magamból indulva ki, mivel dohányzok, monjuk egy hideg téli estén bent ülünk a barátaimmal és alkoholhoz nagyon jól esik a cigi, és ha kinyitják az ajtót attól is ráz a hideg, nem, hogy kimenjek. Főleg ha még szakad is az eső...
2011. febr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Мirkó ***** válasza:
Nem lenne jobb. A kocsmában sok ember van, az nem csak arról szól h neked jó legyen :P Hanem a dohányzóknak is. Ha olyan bulit akarsz ami neked jó csinálj házibulit ott olyan szabályokat vezetsz be amit te akarsz!
2011. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szamóca. ***** válasza:

nem.

én elhiszem hogy te büdösnek érzed, de a hattyú halálát nem kell eljátszani... régen a villamoson is cigiztek.

mellesleg mindenhonnan kitiltani a dohányosokat azért nem lehet...van sok olyan ehly ahol külön bontják dohányzó és nem dohányzó részre, vannak helyek ahol nem lehet dohányozni...stb. válogass.

2011. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki kocsmába megy az fel van rá készülve, nem? én ezért nem járok oda :D Még étteremnél valamennyire normálisnak találom ezt a kezdeményezést, bár ott is van dohányzó és nem dohányzó rész, a te döntésed.

Én inkább azt a cigist büntetném, aki eldobálja a csikket amerre csak jár, ott hullik ki a szájából, ahol éri. Arra például nem gondol senki, pedig mennyivel undorítóbb, nem? Mindet közmunkára ítélném, mert ha 5 m-rel arrébb van a szemetes, nem rohad le a lába ha kidobja oda a csikket. A rágósokkal meg felnyalatnám a kiköpött rágóikat ;)

2011. márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!