Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális? Ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Ugye normális vagyok, és nem beteg?

Figyelt kérdés
A barátom tavaly iyenkor szakított velem, ő volt az első, iszonyatosan szerettem(és már tényleg mindent megpróbáltam, de nem múlik a szerelem iránta), és ugyanúgy bele vagyok esve. Nagyon sokat jár rajta az eszem. Azóta nem volt senkim.
2011. szept. 7. 16:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
egy év alatt már illik továbblépni. lépj te is tovább.
2011. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Ez normális.De nem jó.De velem is ez van 15 éves létemre.. :(

több éve

2011. szept. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha ő volt az első, akkor persze nehezebb, de ennyi idő alatt azért már legtöbben továbblépnek.
2011. szept. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Majd túl leszel rajta...de idő ....sok idő...
2011. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Velem 8 éve szakított az első, de még mindig szeretem. Azt hiszem, mindig szeretni is fogom. A különbség annyi, hogy most már tudom kezelni a helyzetet, és nem csak őt keresem minden nőben.
2011. szept. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
egy kiadós sex rádférne. Elfelejtenéd rógtön.
2011. szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hehe. nekem kb 5 hónap alatt sikerült . még ált iskolába volt az első és pont akkor mentem középsuliba tök f.sza volt elfelejteni
2011. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Egy másik kapcsolat/szerelem kell és rögtön túllépsz rajta!
2011. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Normális, de esetlen. Figyi! Annak az esélye, hogy ilyen értékes kapcsolatot találj, ha ő lenne neked az igazi csak a földön, az a nullával vetekszik!!! Ergo, még sok ilyen srác van! Egyik sem lesz ugyanilyen! Lesznek jobbak és rosszabbak is! Ez így megy!


Zeneterápiát javaslok, és járj el diszkóba, usziba és olyan helyekre, ahol fiúzni lehet!!


Supernem - Hangosabban

Depresszió - Nincs jobb kor (Best of 2000-2010)

Ilyeneket hallgatok most nagy hangerővel! Ez neked is jó lenne!


Te is tedd fel fülhallgatóval, és nyúlj el!! Helyretesz, aztán másnap menj emberek közé!!!!! Ez fontos!!!!

2011. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Ismerős érzés, velem is volt már ilyen és kb 1-2 évbe telt mire sikerűét túllépnem a dolgon!

Próbálj eljárni társaságba, szerezz barátokat. Ha vannak olyan barátaid, akkor ők is segíthetnek. Társaságban sokkal könnyebb továbblépni mint egyedül. Persze csak, ha tényleg túl akarsz lépni a dolgon!

2011. szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!