Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Adna nekem valamelyikőtök 1....

Adna nekem valamelyikőtök 1. 000. 000 Ft-ot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy annyi gazdag ember van Magyarországon, akiknek több tíz, vagy több száz milliójuk van. Nekem is adjon már valaki, csak egy milát, kérem szépen! Nekem sokkal jobban kell a pénz, mint neki.
2011. febr. 9. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Az bizony nekem is jól jönne...:D
2011. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cory Rose ***** válasza:
Pf. Az élet nem így működik. (:
2011. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy én legszivesebben megölném az összes embert, akinek 100 mil.-nál több pénze van. Nem irigységből, hanem azért, mert igazságtalannak tartom! Nekem nem is kéne annyi pénz, csak egy kis vállalkozás, szép jövedelemmel, amiből másokon is segíthetnék.
2011. febr. 9. 19:19
 4/9 szamóca. ***** válasza:

majdn em adnál te sem ha lenne neked.

dolgozz meg réte, vállalj kovkázatokat egy vállalkozásban és majd lesz neked is.

2011. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Számlaszámod? :)
2011. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Cory Rose ***** válasza:
Tudod akinek ennyi sok pénze van, általában így vagy úgy, de megdolgozott érte, vagy örökölt, utóbbi mázli, de egyáltalán nem igazságtalan. Ha sok pénzt akarsz, dolgozzál. :)
2011. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Add meg a TAJ kártya számodat, az ADÓ számod, a személyi számod, útlevél igazolvány számod, lakcímedet, bankkártya pin kódodat, a szád ph érték számát, a legutóbbi közüzemi számláidnak az összegét (+ azt, hogy mennyi időn belül tudtad kifizetni). Írd meg, hogy melyik boltban, mit vettél, támaszd is alá számlával, tanukkal, rendőrségi fotókkal.

Írd meg a foglalkozásod, meg azt is, hogy mi a telószámod, illetve melyik oldalakat látogatsz és ezek közül, melyiken vagy regisztrálva.

Ha ezek megvannak, akkor utalom a pénzt, természetesen uzsora kamatra.

2011. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ohh, hát ez ilyen egyszerű? Mindjárt én is kérek. Bár nekem ez kevés lenne, mert szeretnék saját lakást is, jah és nem hitelre gondolok, hanem ajándékba kéne.

Én se nagyon vágom, hogy akinek több milliárdos vagy nagyobb vagyona van, az mit kezd vele, de ha tisztességesen csinálta, akkor mért kéne elvenni tőle? Ha 1 milliárdot szétosztanánk a több millió magyar csóró között, akkor mindenkire kevesebb, mint ezer forint jutna. Ebből esetleg elmennének egyszer moziba, de másra nem lenne elég. Akinek meg ott van egyben, az esetleg munkahelyeket teremthet vele, ami akár több száz embernek is biztos megélhetést jelenthetne. Mi a helyes döntés ilyenkor?

2011. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy inkognitóban, személyesen átvenném. Az ajánlatod meglehetősen visszataszító :D
2011. febr. 9. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!