Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Agykontrollal hogy lehet...

Agykontrollal hogy lehet "üzenni" valakinek?

Figyelt kérdés
Nagyon rég volt már az az agykontrolltanfolyam...:S
2009. febr. 10. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem. Magadon tudsz "irányítani" pár dolgot (Pl.:Arra gondolsz, hogy meleg van, akkor egy idő után tényleg meleged lesz, de a szobában 1 °C fokkal sem lesz melegebb.).
2009. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
90%
Én is nagyon régen voltam,de nekem úgy rémlik hogy lehet.Tudod,mikor este úgy fekszel le,hogy "ébredjek föl akkor mikor X.Y. legfogékonyabb az üzenetemre"...valami ilyesmi.
2009. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Én is voltam agykontrollon,igaz annak is már jó pár éve.De én úgy emlékszem,hogy este elalvás előtt,relaxálni kell,és amit az előttem is írtak,azt kell magadba mondogatni,hogy akkor akarok és akkor fogok felébredni amikor xz legfogékonyabb az üzenetemre.Ha véletlen az éjjel folyamán nem ébredsz fel,az lehet,hogy nem a te hibád,hanem az illetőé,mert lehet ,hogy esetleg nem alszik jól.De mindenképpen próbáld meg másnap is.Nekünk még azt is tanították,hogy csak olyan üzenetet küldjünk a másiknak ami neki is hasznos,vagyis az illetőt meg kell győzni,hogy jót akarunk neki,és az neki is jó ezért meg azért.Nekem meséltek a tanfolyamon,egy anyukáról,akinek a fiának hosszú haja volt,és azt akarta,hogy levágassa,ezért üzent a tudatalattiénak.Ám nem üzente meg,hogy a fiúnak mért lenne jó,hanem csak azt,hogy vágassa le a haját,de ő ezt nem akarta,így rémálma volt,egy ollóval:)
2009. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!