Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy nem tudom...

Miért van az hogy nem tudom önmagamat adni amikor Ő ott van?

Figyelt kérdés
örülök amikor nem jön suliba nincs ott, mert ha ott van akkor nem tudom önmagam adni.(fiúról van szó):/
2011. febr. 10. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Félsz, hogy nem tetszik neki az igazi éned, illetve attól is hogy lejáratod magad előtte, ezért rágörcsölsz, és máshogy viselkedsz.
2011. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lehet igazad van..köszönöm..de hogy tudnám megoldani hogy az ő jelenlétében is önmagam lehessek?
2011. febr. 10. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudatosan próbáld meg magad visszaállítani az "eredeti" önmagadra, gondolj arra milyen amikor nincs is ott.

Mindezt csak fokozatosan. Tehát például egyik nap megcsinálsz egy kis dolgot amit addig nem mertél az ő jelenlétében, ha sikerül, másnap egy nagyobb darabkát próbálsz megmutatni magadból... és a végén már csak te maradsz. Sikerülni fog.

2011. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!