Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Londoni kirándulás. Mit...

Londoni kirándulás. Mit tegyek? =/

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy a suli által lesz egy hetes Londoni kirándulás és én már voltam ilyenen nagyon tetszett is é s most mennék jelentkeztem is pár barátnőmmel az osztályomból. és most ők mégse jönnek csak egy osztálytársam egy fiú de vele olyan semlegesen vagyok Nagyon szeretnék menni de így, hogy egyedül lennék aztsem tudom ki megy más osztályokból nem lenne olyan jó. osztályfőnököm azt mondta ne aggódjak mert hogy indulás elött lehet ismerkedni majd sulinál de félek hogy nem lesz senki akivel ellennék : SS Mit csináljak? :SS

Bocsi hogy túl hosszú lett.


2011. febr. 10. 18:32
 1/6 anonim válasza:

vigyél el! :D

menny el, erről kár lenne lemaradni. én még nem voltam sajnos... minden alkalmat ki kell használni ha londonról van szó :D és esetleg még azzal a fiúval is összejöhetsz... :P :D

2011. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ (:

elvinnélek én szívesen (:

köszi a bíztatást már kezdtem kételkedni h biztos mennyek e..

2011. febr. 10. 22:06
 3/6 anonim válasza:

Legalább megismered a fiút.

amúgy hanyadikos vagy?

Utána majd mesélhetsz a barátnőidnek, hogy milyen volt és milyen új barátokat szereztél...:D

2011. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

most gimi elsős,de amikor lesz a 'kirándulás' már elkezdődik a 2. (:

köszi a választ (:

2011. febr. 12. 20:09
 5/6 anonim válasza:

előző: Hát én nem aggódnék a helyedben:DÉn pl amikor két éve voltam, jöttek barátnőim is, csak ők kettőjüket ismertem és egyikünknek hármunk kőzül vállalkoznia kellett, hogy együtt aludjon egy nálunk egy évvel fiatalabb lánnyal.Kiderült, hogy tökre jó fej a lány, nagyon sokat nevettünk meg minden.Mi nem szállodában vagy ilyesmiben hanem angliai családoknál laktunk, a két barátnőm így hát messze volt tőlem.Szóval hiányoztak is, mert nyílván ha ők ott lettek volna biztos viccesebben teltek volna az idők, de így is nagyon jól szórakoztunk a lánnyal.Barátnőim még irigykedtek is és mondták, hogy ők unatkoztak, mert alig tudtak mit csinálni.

Bocsi hogy hosszú lett és jó utazást kivánok.:DAmúgy neked még mindig jobb lesz ott utazgatni, mint barátnőidnek itthon unatkozni..:D

2011. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát nagyon remélem hogy jó lesz minden és köszi a bíztató kommentet(:
2011. febr. 22. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!