Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 eves vagyok es megszeretnek...

13 eves vagyok es megszeretnek valtozni Mindenki tul izeenek tart ez baj?

Figyelt kérdés
Azt mondjak hogy en tul jo vagyok vagyis tul szep divatos es hogy nagyosan gondolkodomm az olyan nagy baj ha en nem rajzfilmeket nezek hanem renfes filmeket
2011. febr. 10. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, hogy te nem olyan vagy mint a többiek. Nem kell beleolvadni a tömegbe. Legyél olyan, amilyen vagy! :)
2011. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem masoknak ,hanem sajat magadnak kell elfogadnod a szemelyiseged.13 eves vagy ,meg rengeteget fogsz valtozni,ne akaj csak azert ,hogy olyan legyel mint a tobbiek.Es nincs joga senkinek ahhoz ,hogy teged biraljanak ,vagy esetleg eliteljenek mert te "mas vagy" :)

Meg egy valami,mindig az "ellenseeid" a legnagyobb irigyeid.Bocs az ekezetek miatt,de angol billentyuzetem van.

2011. febr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom h segitettek
2011. febr. 11. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!