Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyek ha nagy leszek?...

Mi legyek ha nagy leszek? (Van értelme színművészetire menni? Milyen szakokat tudtok ajánlani amire kereslet is van?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mi akarok lenni. Jó hangom van és szívesen énekelnék, de mindenki azt mondja hogy abból nem lehet megélni. A színészet is érdekelne, de mást nem nagyon tudok elképzelni, amit egész életemben csinálnék. Én nem tudnék úgy élni: hogy felkelek bemegyek az irodába este meg haza.40 évig kb. mert megunnám. Esetleg még valamilyen kémiai- biológiai dolog érdekelne (tengerbiológus pl. ) Most felvételiztem spanyol tannyelvűbe ha felvesznek felsőfokúm lesz, szóval tanulhatnék spanyolo. -ban mondjuk tengerbiológusnak. De szerintem azt is megunnám. A színpad az egyetlen ami tényleg vonz.14 éves vagyok.
2011. febr. 10. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Valahogy én is így vagyok a színészettel. :S De hidd el, befolyásos kapcsolatok nélkül nem lehet jól kereső színésszé válni. Sőt... már az ilyen iskolákba is kell kapcsolat. Én tanácsolom neked a tanító pályát (mondjuk azzal se lehet túl sokat keresni) Sok sikert a továbbiakban és nyugi van még időd. :)
2011. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen én festő akartam még lenni. Most 23 leszek, és tanítóképzőre járok, irodalom és művészettörténet tanár lesz belőlem (remélem).

Közben volt még sok tervem, mi legyek. Nemrég találtam meg a célt, szóval ráérsz. Sose válassz úgy szakmát, ha tanulásról van szó, hogy amiből meg lehet élni.

Egy ismerősöm most festőnek tanul. De nemrég azt mondta, taxisofőr lesz.

14 évesen még annyi minden előtted van, még csak most kezded a gimit. Tanulj énekelni, próbálkozz a színészettel, ha van benned tehetség és igény, úgyis ezt akarod majd csinálni, akiben művészti hajlam van, úgyse úgy fog munkát választani, hogy "amiből meg lehet élni". Én is más okokból választottam a tanári pályát.

2011. febr. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
14 évesen mindenki így van ezzel! Ha 10 gyereket megkérdezek erről, minimum 9 mondja azt, hogy ő énekes vagy színész akar lenni. Ez egy megunhatatlan szakma mindig minden új. De 14 évesen senki ne várja el tőled, hogy tudd, hogy mi akarsz lenni. Magadtól se várd el. Ha nem vagy biztos semmiben, akkor válaszd a gimit. Plusz 4 év, hogy kitaláld. Rengeteg minden fog veled történni azon idő alatt! Még sok minden vár rád! A szinm bonyolultabb mint hinnéd
2011. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!