Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vannak ilyen emberek?!...

Miért vannak ilyen emberek?! (lent)

Figyelt kérdés
Miért kell egyes embereknek beszólni, bántani, szídni olyan embert akit NEM ISMER?!... Max. 1x-2x látta, de nem is beszélt vele egy kicseszett szót sem, de bunkózni meg sértegetni azt tudja... Ez miért jó neki?!
2011. febr. 11. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, ne szólj hozzá. Talán pótcselekvés ez nála.
2011. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezt hívják úgy hogy troll :D
2011. febr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozom vele, de nem épp kellemes érzés h rólam beszélnek a terem elött olyanok akiket sose láttam, és nem is ismernek...
2011. febr. 11. 16:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

vannak akik csak úgy látszanak erősnek, ha másokat maguk alá sepernek és lejáratnak és általában ezt a félénkekkel, csendesekkel teszik

mert az ilyen nagy szájútólmindenki tart, hogy esetleg nehogy ő legyen a következő témájának a tárgya


intelligens körökben nem beszélik ki a másikat és nem szólnak be a másiknak, sőt szavak nélkül néznek le másokat, mert szavak sem kellenek


példa:

bankban dolgoztam (nem ügyfeles)és kitaláltam, hogy copfparókában járok és nem veszem ki a piercinget az orromból

senki nem szólt soha semmit érte, sőt elhívtak ebédelni, nem közösítettek ki, stb

csak a szerződés leteltével nem lettem meghosszabbítva...

pár év elteltével értettem meg, hogy így is ki lehet nézni bárkit, még arra sem kell méltatni, hogy róla beszéljenek

és ha valaki kibeszél valakit csak égő lesz a többiek szemében, hogy ilyen primo

2011. febr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!