Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nah En 13 eves vagyok es mar...

Nah En 13 eves vagyok es mar volt egy baratom az baj?

Figyelt kérdés
sokan azt mondjak h bezzeg az enidbomben meg barbiztunk.Dehat en nem olyan vagyok nkm mar vol baratom es mar sokszro felhoztak h nekem mar vol.De csak 2 hetet jartun.Bocs de angol bilentyuzetem van
2011. febr. 11. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj. Miért lenne baj?


> Bocs de angol bilentyuzetem van

Nem az ékezetek hiányával van probléma, hanem ezekkel:

"enidbomben", "nkm", "vol", "sokszro", "jartun".

2011. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem baj. Az inkább, hogy kataszztrofális az helyesírásod, és az angol billentyűzetedre fogod.
2011. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Helyes írás valóban figyelemért kiállt.

Az,hogy volt barátod nem baj... a lényeg az,hogy meddig jutottatok. Csók? vagy ha le is feküdtél vele... az nem baj,de állatiasan nagy hülyeség és felelőtlenség. És gondolom lány vagy... ha fiú... az se baj,sőt mostanság már nem is fura.

2011. febr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2hét az szinte semmi...meg nem is az a lényeg hogy meddig jártatok hanem hogy mi történt kettőtök között?Ha nem volt szex akkor nincs benne semmi rossz,ha volt azt még nagyon korainak érzem.De fogadj meg 1tanácsot:ne adj mások véleményére,csak akiknek fontos vagy és akiket szeretsz.És ne kérj bocsánatot a helyesírásod miatt,lehet érteni a kérdést,nem nyelvtan órán vagyunk!Ennyi!

23F

2011. febr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tudjatok en romaniaba lakok es ott meg venetlenul is roviditik a betuket es eisze olyan nagy baj hogy en eltevesztettem egy -ket betut nah..s amugy nekem nem az volt a kedesem hogy milyen a helyesirasom
2011. febr. 12. 11:33
 6/6 anonim válasza:
Sztem se gáz ha jártál már valakivel 13 évesen !
2011. febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!