Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha nincs...

Szerintetek ciki ha nincs barátom? (16 éves vagyok) Nekem kell kezdeményeznem a fiú felé vagy neki felém? És ha igen, hogy csináljam? Ti, hogy ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 10:00
 1/4 kori18 válasza:
Szia! Szerintem nem gáz. Sőt büszke lehetsz arra, hogy nem vagy****...Én fiú vagyok és 16 évesen még csak gondolkodtam rajta, hogy legyen e valakim..(ez már gáz volt, mert fiú vagyok) A másik: Nem neked kell kezdeményezned, hisz a fiúnak a dolga, de elég sok fiú elvárja, hogy kezdeményezzél...én is elvártam....Ne kezdeményezz, mert a fiú elbízza magát... Úgy ismerkedtem meg vele, hogy egy térre jártunk le haverokhoz... egyszer beszóltam neki hogy olyan meleg a szád, mintha tüzelnél..erre ő..tényleg?? ja...erre másnap adott egy szájra puszit, aztán mondta hogy még mindig tüzelek? mondom jah.. elmentünk sétálni, aztán megcsókoltuk egymást, és dúlt a láw!! :) Remélem megkaptad a választ!!!
2011. aug. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben nincs semmi ciki.Mert a fiúk dolga kezdeményezni.Majd eljön az igazi.

17/F

2011. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem "ciki".
2011. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Most azért sokkal nyugodtabb vagyok.

2011. aug. 6. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!