Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » állva nehezem szóló gitározni?

állva nehezem szóló gitározni?

Figyelt kérdés
mert én állva sokkal nehezebben tudok...mint ülve!!
2011. febr. 12. 12:58
 1/7 A kérdező kommentje:
*nehezebb:)
2011. febr. 12. 13:20
 2/7 anonim ***** válasza:
akkor neked nehezebb
2011. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de nektek hogy a könnyebb??
2011. febr. 12. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ülve, mert stabilabb a gitár, meg jobban rálátok mindkét kezemre. De állva is menni fog, csak gyakorlat kérdése. A következő lépcső a háton fekve gitározás - az a legjobb, mert nem fájdul meg tőle a hátam, akármennyit gyakorolok.
2011. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 extra special thanx ***** válasza:
háton könnyebb, mint állva :)
2011. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Állva valamivel nehezebb, de ha gyakorlod sokat állva, akkor megszokod, és nem lesz gond, a másik amit meg olvastam a válaszok között, hogy "rálátok mind a két kezemre" érdemes a "vakon gitározást" is gyakorolnod, hogy nem nézed az érintőt, ebbe is bele lehet jönni előbb utóbb, meg egy másik tanács, gyakorolj tükör előtt is, így láthatod a saját testtartásod, és korrigálhatsz is...

Sok sikert!

2014. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 StratoDOM válasza:
Ez a kérdés teljesen relatív.Én 10 éve szólógitározom egy együttesben és állva is és ülve is gyakorlom...Stílusokat vegyesen játszunk,és ehhez megfelelően van a textura (ülve vagy állva) egy kezdőnek ülve könnyebb,de egy jó koncert lemüveléséhez állva is tudni kell nyomni,ezért állva is gyakorolni kell...
2014. aug. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!