Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt egy barátnőm aki különben...

Volt egy barátnőm aki különben az utolsó volt eddig és tavaly dec.23-án meghalt. Azóta nem próbálok meg csajozni az hülyeség vagy a hűség jele!?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 14:20
 1/3 szamóca. ***** válasza:
100%
hűségről ilyenkor nem beszélhetünk, ez gyász. teljesen természetes, még nem egészen fél éve történt. egy idő után helyrerázódsz és újrakezded. majd érezni fogod mikor állsz rá készen.
2011. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Durván 2 hónap után?! Még szép, ráadásul még szeretted gondolom, amikor elment, nem szakítottatok. Az lett volna a hülyeség, ha ment volna könnyedén!
2011. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megértéseteket és igazatok van akármilyen fiatal vagok én szívemből szerettem és még mini látom az arcát ahogy nevet!

Rengeteget nevetett!

Én még annyit nevetni embert nem láttam mint ő!

2011. febr. 12. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!